Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marian, asa rau imi pare ca sunt plecat in weekend ... eu as fi venit cu toata pasiunea si dragul dar ... asta e chiar imi pare rau... Dar eu sper sa va intalniti voi macar asa pe 2014 si poate mai reusim si saptamana viitoare. Numai bine si bafta.

    Edit : Domnul Marian *

    Comment


    • Hai ca incepem sa inviem...astazi 5 persoane...la intalnire...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • Bravo baieti ! sper ca data viitoare sa fiu si eu cu voi , pana atunci ... numai bine!

        Comment


        • Nu te cred...Chiar m-am simtit bine...bere...seminte...caterinca...chiar daca schimbaram putin locatia...parcare Profi...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Originally posted by marianhorduna View Post
            Nu te cred...
            La ce v-ati referit cu ,,nu te cred`` ? Eu chiar voiam sa ajuns atunci la intalnire . Apropo de intalnire ... ma bucur ca a fost bine si v-ati simtit bine, dar pe cand o alta ?

            Comment


            • Hai salutare facem ceva duminica pe 06.04 ??? ce ziceti ?? zic ora 18:00
              Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

              Comment


              • Daca nu este nici o furtuna...eu sunt de acord, abia astept.

                Razvan, am vazut ca duminica viitoare va fi intalnirea tunning Valea Jiului la Vulcan, am vazut pe facebook, daca mergi si tu facem cumva sa plecam amandoi din Petrila ? sau si cine mai e de prin Petrila-Petrosani ?
                Last edited by Toorop; 30 March 2014, 21:33. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • nu voi merge la acea intalnire....sincer nu imi plac figurile de pe acolo..daca e sa ne intalnim noi cu cea mai mare placere
                  Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                  Comment


                  • Am inteles, eu nu am fost pana acum deci nu prea stiu cum merg treburile pe acolo, dar te cred pe cuvant si daca ne vom intalni pana la urma duminica, noi loganistii, poate reusesc si fac in asa fel in cat sa ma tin dupa tine is mai novice asa ... deocamdata cel putin.

                    Comment


                    • nici eu nu am fost dar am vazut ceva filmulete cu chestii gen viteza...frana de mana...gropi..sincer decat sa merg sa vad cum ei cred ca sunt cei mai tari dar defapt isi bat joc de propriile masini..mai bine merg undeva cu oameni de treaba care nu au figuri de gen in cap
                      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                      Comment


                      • Bine punctat, eu am vazut pe fb o chestie cu intalnirea tunning valea jiului si erai si tu etichetat intr-o poza la participanti, de aia am crezut ca mergi. Atunci poate ne mai strangem ceva oameni si ne intalnim duminica, exact cum ai stabilit. Deci cine mai pofteste ?

                        Comment


                        • Vin si eu. sunt din Vulcan (HD 07 MAK)
                          parere de jentii :
                          Last edited by [HD]Razvan; 1 April 2014, 15:43.

                          Comment


                          • Sunt frumoase jantele, am mai vazut pe logan rosu, nu stiu daca e chiar masina ta, insa daca masina ta e cea din poza...Sfat: pune mana si curata neaparat rugina de pe tamburi si vopsestei si etrierii la fel. Arata urat asa cu jantele alea si sa ai rugina pe tamburi...tu hotarasti culoarea, dar scapa de rugina Eu i-am vopsit cu grund apoi am dat cu spray de culoarea masinii :rosu passion. Sunt la a doua vara si trebuie refacuti sa incepe sa arate cam urat din nou, oricum m-a costat 20 de lei + cateva ore de munca ... daca vrei ceva calitativ ... ii vopsesti electrostatic si nu mai ai treaba.

                            Comment


                            • Purtati discutiile de acest gen pe threadul de discutii generale...aici vorbim despre intalniri...multumesc...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • La ce ora este intalnirea?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google