Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa cum am promis pozele, pacat ca era prea mare stresul cu filtrul ala.... Oricum multumiri meseriasului, se stie el care e sefu', reiese din poze...poze cu rampa si masina separat!Prea mare stresu!!
    Attached Files
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • Ai putea sa faci o compunere Vlad uitandu-te la poza nr.2...????????
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • Merci ca ai bun simt, chiar esti modest!! Numai 1 compunere?!
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • salut baieti se apropie wekendu ne intalnim
          as vrea sambata daca tine vremea cu noi sa imi pun acele huse de incalzire in scaune...care ma ajutati??
          cu niste chei sa dau scaunele jos...cu o vorba sa nu ma plictisesc pana le montez

          Comment


          • Cu cea mai mare placere Mar1u5...vino sambata sa vedem despre ce este vorba...sau spune cum ce si cum trebuie sa vin gata pregatit...sa iasa treaba buna...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • MArius frate esti nebun!?Glumesc desigur!!
              Daca vrei sa pui husele eu zic sa facem intalnirea mai repede ca dureaza chestia...din ce-mi aduc aminte iti tre 2 clesti de aia lungi cu care sa desfaci clemele de la husa, chei pt desfacerea si scoaterea scaunelor si arici (sirocei) pt husa...in rest daca ai din dotare mufa pt husele de incalzire te-ai scos, daca nu (cum am patit eu) dai o fuga la un electrician bun (gen Buzu)....
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • se tine ceva azi?

                Comment


                • astazi??ceva??...daca e un telefon sa imi dati si mie si apar!!
                  Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                  Comment


                  • Vremea de astazi ne-a cam dat planurile peste cap...frig si ploaie cu galeata cum se spune...ramane pe saptamana viitoare sau poate ardem un fulger zilele astea...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • Ce naiba se intampla cu vremea asta...eu sunt prezent maine chiar daca ploua doar ca nu pot sta decat vreo 45 min...dispar 15 min...dar reapar...si stau pana cand vreti voi...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • Un coleg daca ma receptioneaza si pe mine sa-mi spuna cati km am din Petrosani pana la Cheile Butii ?
                        sigpicTransport marfa !

                        Comment


                        • 38 de km..... se tine ceva azi? vin si eu
                          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                          Comment


                          • Vreme superba astazi...si...o intalnire la fel de superba...eu,Manu,Solonariu,Mat si Virago...seminte si caterinca la maxim...sa dea domnul la mai multi si la mai multe de genul asta...pe bune...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • nu am ajuns sambata.....imi pare rau da am avut de lucru pana seara tarziu..:|...ce sa fac
                              Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                              Comment


                              • Ma oameni buni....ce faceti a-ti intrat in hibernare?Vreau sa vad si eu ceva poze ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google