Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si asa te lauzi Mariane?
    Atunci maine participa cineva la intalnire?

    Comment


    • Daca totul e ok maine eu vin...
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Asta mie soarta Ionut...dar eu sunt optimist...sigur se va tine intalnirea...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Se va tine cum sa nu...am incredere :P

          Deci am vrut sa va fac azi o surpriza....dar mi-ati facut-o voi.Am stat 30 minute singur in parcarea aia la NYK si nu a aparut nimeni.Ce naiba nu isi mai arata nimeni interesul pentru clubul nostru?Toti avem "treaba" sau sunt multe"trebe"(lenevitul,tv s.a.m.d) mai importante?
          Parca era pasiune...sau a fost doar la inceput si acum las'....
          Last edited by IonutUSJ; 18 June 2011, 21:23. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • eu am ajuns mai tarziu acolo...da nu era nimeni..pe la 6 jumate cam asa am fost eu.
            incercam pe saptamana viitoare sau poate ceva mai rapind prin oras??? asa mai pe seara daca nu aveti treaba....la un suc o terasa ceva
            Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

            Comment


            • Eu sincer veneam Ionut...dar n-am fost in stare!!! Inca nici acu nu sunt refacut total!!!!
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • Ohooo...bine ai revenit printre noi prietene...ce ai patit tu sambata eu am patit-o de cateva ori...asa ca nu e ceva anormal...dar vorbim...PROPUN PENTRU DATA DE 23.06.2011 UN FULGER...SPALATORIA NIK...ORELE 19.00...sa aveti o seara agitata in continuare...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • Bun ramane pe 23 la ora 19!

                  Comment


                  • ajung ajung....da cand facem si noi una mai pe la petrosani)) nu de alta da voi aveti salarii aveti de unde baga benzina )))...hai ca glumesc da ar merge una pe la casa de vis sa vada aia masini nu ce au ei expuse acolo
                    Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                    Comment


                    • Ajung si eu azi...dar sper sa nu fie RAR prin Vulcan.Ca atunci vin pe jos

                      Am sa intarzii putin ca a intervenit cv pe ultima suta de metri.pe la 7:30 cel tarziu voi fii prezent!
                      Last edited by IonutUSJ; 23 June 2011, 18:49. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Fulger de fulger astazi...prezenti Adi,Razvan,Ionut si eu...s-au depanat amintiri,caterinca si s-a discutat despre operatiunea ''Verghieta''...fu tare...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • la mai multe intalniri ca tot avem o ospatarita noua))
                          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                          Comment


                          • Si e vara ...iese "fetili" la racoritoare...Ce-mi mai place anotimpul asta

                            Comment


                            • E super!! Ieri pana sa plec am stat la strand, beton!!
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • salut baietii...astazi ce facem..?? ne vedem...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google