Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • io aseara am venit din concediu care a fost de vis...maine si poimaine is la munca nu pot fi prezent...ne vedem daca vreti vineri sau sambata...

    Comment


    • Originally posted by horu.razvan View Post
      daca se tine ceva astazi va rog eu sa ma sunati si pe mine ca voi fi la munca si sa stiu sa vin si eu.
      te sun eu sa vi sa ma iei si pe mn)
      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

      Comment


      • ok ok......suna
        Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

        Comment


        • In sfarsit un fulger reusit aseara...prezenti...Virago,Lyxyy,Adi,Razvan,Ceachy si eu...poze maine doar...timpul reprezinta la mine o problema...fu bine rau...restul discutam pe celalalat thread...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • pacat ca nu am putut sa stau mai mult da na frumos ca au fost ceva masinute...sper ca pe viitor sa fie si mai multe ;))
            Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

            Comment


            • Originally posted by horu.razvan View Post
              pacat ca nu am putut sa stau mai mult da na frumos ca au fost ceva masinute...sper ca pe viitor sa fie si mai multe ;))
              cu una in plus sigur vor fi dupa 13 septembrie
              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

              Comment


              • Si eu sper de mult la asa ceva...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • maine se tine ceva? poate pe la uricani?
                  Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                  Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                  Comment


                  • era frumos un fulger la uricani asta seara...pozam si bicicleta mea
                    Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                    Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                    Comment


                    • super tari pozele.sa traiasca domnu' pozar ),hai ca imediat vine toamna si ne strangem mai multzi!!!
                      HD-13-LIX

                      Comment


                      • bai da frumos e loganu ala alb LRA l-am vazut si pe strada... aporopo eu week-end-urile ori sunt la munk ori sunt plecat din lokalitate...
                        daca se organizeaza saptamana ( in zilele lucratoare fara week) asta ceva rog anuntati-ma si pe mine nu prea am acces la net. ai inteles marine ????????????!!!!
                        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                        Comment


                        • Mat fi sigur ca nu te uitam...eu pe toata lumea sun...care stiu ca vine la intalniri...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • maine e sambata...se tine ceva?
                            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                            Comment


                            • daca se tzine ceva azi suna-ma mariane ... poate reusesc sa ma trezesc si vin .... numai bine
                              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google