Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da speram sa se tina ceva saptamina asta dar nu se stie nimic concret si ar trebui sa se schimbe si ora de intilnire pentru ca la ora 17 ii intuneric si nu se mai vede nimic pentru poze.

    Comment


    • pai e intuneric da mai repede lumea munceste acum depinde ce ziceti si voi
      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

      Comment


      • sal un fulger tinem ?? sambata sunt la muca dar pe marti as fi liber ... cred!!! nu ne-am mai vazut demult cel putzin nu v-am mai vazut de mult ... numai bine
        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

        Comment


        • domnilor ne mai intalnim si noi??..macar o data anu asta..:|.....
          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

          Comment


          • sal ... se tine azi intalnire ??????????
            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

            Comment


            • Salutare salutare!
              Ce faceti lume ?Cand bagam un fulger sa va mai vad si eu.Ca sunt in concediu.

              Comment


              • Hai baieti trezirea propun un FULGER la casa de vis pe joi ora 18:00 sa ne incalzim la un ceai
                Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                Comment


                • io as veni dar din pacate joi is la munca...bafta

                  Comment


                  • sambata 28.12.2011 orele 18.00,, fulger,, la spalatoria nik...cine vra sa vie este binevenit...daca are cineva alta idee...sa spuna...eu va urez un craciun fericit...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • prezent da va rog eu cei care veniti postati pe forum sa nu vin si sa fiu singur...
                      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                      Comment


                      • Originally posted by marianhorduna View Post
                        sambata 28.12.2011 orele 18.00,, fulger,, la spalatoria nik...cine vra sa vie este binevenit...daca are cineva alta idee...sa spuna...eu va urez un craciun fericit...
                        boss sambata e in 24.12.2011... 28.12.2011 e miercurea viitoare

                        Comment


                        • deci cand e fulgerul?? azi sau miercuri
                          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                          Comment


                          • Prezent si eu cand se tine

                            Comment


                            • Salutare dragi colegi se pare ca aseara a fost o intilnire FULGER reusita si un numar impresionat de membrii L.C. Valea Jiului : Eu ; Marian; Ionut; Lixxy ; Ady ; Mat ; Mar1u5 ; Horu.Razvan ; Raul_87 si Virago ; Tin sa va multumesc tuturor pentru prezenta .

                              Comment


                              • unde s-au dus cand au apus ..... ce facetzi baieti??? care vine maine la o intalnire ???

                                ora ... cum puteti si voi ne vorbim eu zic dupa masa sau seara .....
                                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google