Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu zic sa mutam ziua..sa fie Duminica in loc de Sambata si ora cam 17.Ce spuneti?
    Poate asa ne vom putea strange mai multi!

    Comment


    • Ar fi OK din puctul meu de vedere...mai asteptam si alti membri sa-si spuna parerea...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • E bine...timp sa fie numa!!
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • Cel mai bine facem un fulger...vorbim,ne hotaram si pentru cei ce nu sunt prezenti dam telefoane.

          Comment


          • cand si la ce ora baieti ca vin si eu
            HD-87-DLR

            Comment


            • Hmmm...vorbim...ne auzim...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • ziceti ora...
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Facem azi un fulger...pe seara pe la 7?Ce ziceti?

                  Comment


                  • propun si eu un fulger azi pe la 6-7 daca vreti si puteti ar fi frumos pe la petrosani sau unde ziceti si voi daca doriti
                    Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                    Comment


                    • Deci din atatea fulgere si traznete...n-a iesit nimica... daca nu plec maine,pe seara pe la 7-8 sper sa ne intalnim.Voi da maine telefoanele de rigoare.

                      Comment


                      • Daca e ceva...un tel. sa stiu unde sa vin...daca nu merg la un volei deseara...nu uita de un mesaj tel ceva! O zi faina!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Astazi la ora 19 in parcare de la CASA DE VIS vom face un fulger LOGAN CLUB VALEA JIULUI!Va rog sa veniti cat mai multi!

                          Comment


                          • intradevar....am fost multi eu si Ionut frumos am baut un suc si am plecat
                            Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                            Comment


                            • Las ca vom fi mai multi astazi la intalnirea saptamanala...cred...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • Imi pare rau, chiar veneam...dar am ales miscarea...veneam, dar obligatii de serviciu!! Daca e ceva azi si nu intervine nimic....
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google