Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmmm....urat rau de tot...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • vlad..multumit tare!!...si cu idiotii aia ca nu am cum sa le zic:|:|...puii mei...ma abtin ca imi vin numai cuvinte urate!!
      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

      Comment


      • Astazi stateau la Livezeni ai naibi.

        Comment


        • Te-au oprit???
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • virago...raul...ati avut ceva probleme pana acu cu xenoanele...as vrea si io sa imi cumpar tot de la acel user...dar am zis mai intai sa va intreb sa vad ce parere aveti despre ele...

            Comment


            • Ce de vreme naspa...ce mai ziceti ...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • Eu pana acu sunt multumit 100%!! Nicio problema...
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Nu eram in trafic am auzit doar prin statie ..de luni incep sa trec in legalitate si cu folile si cu farurile.

                  Comment


                  • Buna de dimineata...ce aveti de gand sa faceti astazi...pe vremea asta frumoasa rau...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • Mi s-a dus pompa de benzina!! Ionut da farurile ce au!? Am avut si eu programare la RAR vineri, da nu m-am mai dus cu defectul asta...sper ca marti sa am rabdare si sa trec in acte gazu!! Abia astept sa vin acasa sa vad ce dracu mai imi cer tampitii aia!?!? Oricum ieri cand am reparat masina am facut o miniintalnire cu kenjiro si familiile noastre...pacat ca nu am facut poze!! Colegii de forum, 2-3 telefoane, si am rezolvat problema!! In magazin costa intre 600-800 lei!!! Man mi-au cazut falcile...oricum sfatu meu de ieri, nu mai umblati pe rosu deloc!!! Si sincer incepe sa-mi para rau ca nu am montat gazu unde am reparat ieri...apropo o instalatie ca a noastra e la 2100 la ei si 2 revizii gratis!!
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • Vlad vreau sa le schimb cu originale sa pot pune lupe luna viitoare sau cealalata.

                        Comment


                        • Vezi ca de alea am auzit ca se leaga politia la greu!! Sper sa nu fie asa...dar cum sunt patit eu nu ma bag!!
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • Deodata ce sunt faruri cu lupa si xenon trebuie sa ii fac un sistem de spalat farurile...si e tocmai cum spune legea.Numai ca as vrea sa le vopsesc sticla neagra si asta e cam cu probleme

                            Comment


                            • Ma va cam mananca...eu sunt alaturi de voi...da aveti grija...

                              Buna de dimineata...o noua saptamana de munca...pentru unii...
                              Last edited by marianhorduna; 27 June 2011, 06:52. Reason: Automerged Doublepost
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • Gata...am trecut azi in CIV gazu si am bagat actele si pt noul Talon!! Cam mult timp pierdut...

                                PS: vand instalatia bixenon de pe masina proprie!! Becurile sunt de 5000k la 200 lei!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google