Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sper ca pana duminica sa ma intorc de la Cj pt intalnire...sa ne auzim cu bine!!
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • drum bun:> si graba putina )
      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

      Comment


      • hello guys,am o problema si am neoie de ajutor,care stie pe la cineva niste ceasuri de bord pt logan la un pret ok,rog sa ma anunte....ale mele tocmai au decedat,multzam' fain...
        HD-13-LIX

        Comment


        • Te sun astazi...am uitat sa spun buna de dimineata...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • No hai la Cluj...e plin de studente pe aici!!...
            Ce mai ziceti!?
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • Va salut dragi preceni'!
              ce mai faceti?
              la mine toate bune...acum merg din italia spre germania...in rest cat mai multi km sa fie.
              va salut pe toti!

              Comment


              • i`auzi...toti plecati...virago la studente, ionut la traseiste numa noi stam acasa aa da si mai e si razvan[horu] plecat
                Last edited by Ceachy; 26 August 2011, 12:01.
                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                Comment


                • Slutare dragi prieteni si ce ziceti ca mai faceti .

                  Comment


                  • Gata...s-au dus banii la cj!!! Acum am timp de intalniri!!! Dar amintirile raman!!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Da sper ca de un cico ti-a mai ramas????

                      Comment


                      • Neata !
                        Ce mai face-ti oameni buni?
                        Mai traiti ???
                        Vad ca aveti un nou Organizator de intalniri ! succes nenea in activitatea LCValea Jiului !
                        Poate ne intalnim cat de curand, cine stie !
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Bai fratilor...am uitat sa va zic, miercuri dim cand plec spre Cj dupa Calan ce credeti ca patesc!!? Ma opresc prietenii mei...RAR-ul!!! Peste 30 min am stat!! Bai frate pana si claxon, mi-au pus aparatul pt noxe!!! Astia-s de legat!!!! Ala cu actele ma si saluta!!! Sa-i fac...noroc ca am dat tot jos!!Dar nu-mi venea sa cred!!
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • mie nu au vrut sa imi faca ITP-ul din cauza farurilor si spoilerului de fata... daca ma prinde pe mine vreodata rar-ul m-au ars original.........
                            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                            Comment


                            • salutare salutare...care stiti de la ce varsta se poate face scoala pentru C+E? In carte si pe unele site-uri scrie ca de la 18 ani...in alta parte...21...deci? cunoasteti vreo scoala ceva sa-mi ziceti si mie?
                              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                              Comment


                              • Hai astazi la fulger si te lamure Virago...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google