Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu as vrea sa imi iau alta masina pe sfarsitul anului viitor daca merge bine.Vlad pune-o pe autovit...patrutuning...si poate ai noroc.Te orientezi spre alta masina?
    Cand vin daca e as vrea sa ne intalnim toti ca in vremurile bune.Numai bine va doresc!

    Comment


    • ma baieti...vad ca sa lasat intunericul peste clubul nostru...nimeni nu mai zice nimic...intalniri...prea multe am facut..:|...se duce......tot...poate ne mai intalnim cand vine Ionut...
      Ionut dai un telefon cand vii sa mai schimbam doua vorbe daca nu ne inatalnim toti
      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

      Comment


      • salut..nimeni nimic...e ceata rau pe threadu nostru ce dumnezeu...nu mai aveti net

        Comment


        • Buna ziua, mai oameni buni !!!
          Cam asa este peste tot....nu sunt bani, nu mai are lumea chef de nimic cu prostia asta de viata !
          Va salut pe toti !!!
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • Salut kenjiro...asta-i viata)...
            Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

            Comment


            • Aloooooooooooooooooooooooo, alooooooo, alooooooooo (ecoul)
              Mai este cineva pe aici, pe aici, pe aici.....
              Va salut, ca de obicei....ceao frati din Vale !
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • ho ho ho....la toata lumea!!!!baieti trebuie sa mai miscam si noi ceva ca tare ne-am lasat pe tanjala!
                HD-13-LIX

                Comment


                • da ar trebui sa ne mai miscam si noi un pic cu talent dar nu cred ca mai avem cu cine:P
                  apropo domnu lyxxy la anu o sa iti dau ceva de lucru daca vrei
                  sa imi schimbi luminile in bord si la casetofon sa mi le faci asa misto cum le ai tu...am mai vorbit noi despre asta...oricum te anunt io

                  Comment


                  • Cu ocazia Craciunului, va urez sa aveti parte de multa fericire, sanatate si mult noroc in toate....cu stima, Ovidiu
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Craciun Fericit !!!!!!
                      sigpicTransport marfa !

                      Comment


                      • Va multumim pentru urari!Logan club Valea Jiului va Ureaza sa aveti parte de un Craciun fericit si plin de bucurii alaturi de cei dragi!

                        P.S.Va doresc CRACIUN FERICIT si din partea mea tuturor membrilor Logan Club Valea Jiului si din tara!

                        Comment


                        • Craciun fericit baieti!!
                          HD-87-DLR

                          Comment


                          • Va doresc un sfarsit de an imbelsugat si plin de bucurii! La multi ani!
                            Cu stima, Don Capone
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Anul asta care vine sa iti fie numai bine! La multi ani 2012
                              HD-87-DLR

                              Comment


                              • Daca toata lumea va doreste ca aceasta zi sa fie una minunata, eu va urez ca toate zilele ce urmeaza sa fie pline de bucurii si realizari astfel incat acest nou an sa va umple sufletul de voie buna! La multi ani 2012!, La multi ani LC Valea Jiului
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google