Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana la urma ce facem?Incercam sa ne regrupam sa vedem cati mai suntem si sa incercam sa repunem treaba pe roate sau o lasam balta?Eu unul as fi pentru continuare...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • eu zic sa facem ceva sa fie bine sa revenim la intalnirile noastre ar fi frumos totusi....
      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

      Comment


      • si eu sunt de acord cu aceasta propunere...doar ca...n-am roti de iarna, si deci nu prea pot ajunge la intalniri cu masina...dar sper sa plece iarna asta cat mai repede si sa fie totul ok.
        Numai bine!
        Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
        Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

        Comment


        • Baetii,eu zic ca ar fi bine sa dam drumul la intruniri,ca sa continue ce a fost o data frumoss adica acele zile de sambata la ora 17.Astept un tel.pentru a ma prezenta la locul stabilit de voi.Cu respect Adi. LRA.

          Comment


          • Poate mai aflam si alte opinii...Chiar mi-ar face placere.
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • Sa inteleg ca doar noi mai facem din club?Hmmm ...haideti colegii cu opiniile....
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • se pare ca suntem numa vreo 4...sau poate nu are lumea net
                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                Comment


                • Nici o problema ...o sa ne auzim la un telefon atunci si cu ceilalti colegi ....o seara plăcută va doresc ....
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Si eu sunt de acord sa facem o iesire ca pe vremuri cu multe masini
                    HD-87-DLR

                    Comment


                    • apropo marian, ti-a dat vlad numarul meu?
                      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                      Comment


                      • Da.da.da ...ce bine zici tu mai Raul...
                        Da...am primit numarul tau de la Virago...are sa ne auzim...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • sa fie in bafta noastra pretenasi) haideti sa facem o intalnire pana mai e zapada ca anu asta nu am apucat sa ma joc in parcare la nik )
                          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                          Comment


                          • vreau cauciucuri
                            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                            Comment


                            • Pai ziceti o data cand sunteti de acord sa facem o iesire
                              HD-87-DLR

                              Comment


                              • its a life ) .. ce facetzi domnilor ??? a fost putina hibernare pe acilea .... haideti la intalniri cativa dintre noi ne intalnim foarte des dar neoficial ce-i drept...
                                saptamana asta bag munca nu prea am cum sa ajung
                                si abea astept sa vina caldurile si sa facem atunci intalniri mai multe ..... bafta
                                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google