Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baetiii facem sanbata iesala ce-a mult dorita.Astept doar un tel. de la voi.O seara faina.

    Comment


    • daca se tine sambata ceva prezent si eu
      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

      Comment


      • salutare salutare...am o intrebare, poate stiti si voi ceva...legea cu cauciucurile de iarna...din cate stiu eu e data pana la 1 martie nu? sau e data pana e gata zapada...?
        Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
        Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

        Comment


        • ba baieti vad ca nu se mai face nimic pe aici...deci si prin urmare voi da jos stikere si ma voi retrage din acest club
          nu cred ca mai are rost sa le tin degeaba pe masina mi-a facut placere sa fac parte din acest club si poate ne vom intalnii in trafic...toate cele bune
          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

          Comment


          • sincer sa fiu are dreptate razvan...adica na, de cand is eu in club...din iubie 2011...nu stiu daca s-or tinut vreo 6-7 intalniri maxim...
            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

            Comment


            • Are loc si o Super Nova printre noi baietii?
              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

              Comment


              • Daca se tine de treaba si e baiat serios cu mare placere
                E bine sa fim cat mai multi
                Eu zic sa il primim si pe prietenasul lui ceachy
                Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                Comment


                • va salut cu respect,deci eu sunt pretenashul lu' ceachy si dupa cate stiu ca, a vorbit el cu voi si sunteti de acord sa vin la intalnirile LCVJ.sunt destul de serios, de ce sa nu fiu?si atata timp cat o sa fie intalniri LC eu o sa fiu prezent,bineinteles daca nu am altceva mai important de facut,dar de cate ori se fac intalniri o sa fiu acolo.eu sunt membru si la dacia club.

                  Comment


                  • Bine ai venit printre noi domle...Sper sa te simti si sa ne simtim bine....multe succesuri...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • Bine ai venit in acest club si sper sa te simti bine alaturi de noi !! Bafta
                      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                      Comment


                      • in loc sa veniti la intalnire) sa-i urati bun venit live, stati pe forum ma iau eu de voi cu prima ocazie fu-sa fain azi oricum. Prezenti: Eu, Raul, Mat si slash21. Cum era cu facebook`ul?
                        Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                        Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                        Comment


                        • mai pretenasi am o idee
                          oare ce ar fi daca am vorbii cu vecinii nostrii loganisti sa facem o intalnire mai mare??..cu cei de la tg jiu.....sau deva...ce ziceti?? le facem o propunere ceva??
                          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                          Comment


                          • cand vine caldura..
                            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                            Comment


                            • si ce mai ziceti domnilor? bate vantu pe forum? Daca tot a venit primavara...sa fie activitate...ca nu`i toamna sa se ofileasca netu
                              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                              Comment


                              • ce primavara,tu nu vezi ca fulguie afara?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google