Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O da...ce de lume...mai cu curaj...ne bagam si la o miscare ...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Buna de dimineata...La multi ani celor ce isi serbeaza astazi ziua de nume...tot ce va doriti...si...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • hehe mi se pare mie sau am auzit galagie si pe forumu asta ?
        Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
        Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

        Comment


        • Ce se mai aude pe aici? Bate vantul, nu mai bate, o inghetat tot?
          Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
          Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

          Comment


          • Craciun Fericit tuturor...in continuare...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • Sărbători Fericite şi zile însorite. un pahar de vin şi zapada din plin !!!
              Cu stima, Kenjiro !
              P.S. Mai traiesti Marianeeee !
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Traiesc mare boss ... încerc sa_mi revin...si am sa incep sa propun si întâlniri...sper sa nu deranjez ...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • Sarbatori Fericite dragi prieteni...si un an nou fericit si mult mai bun ca cel care a trecut
                  Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                  Comment


                  • An nou fericit tuturor...La multi ani!
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • Un an nou mai bun tuturor!!!
                      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                      Comment


                      • Un an nou fericit!!! La multi ani! si la mai multe intalniri

                        Comment


                        • Ce este mai placut in acest val-vartej cotidian decat sa evadam putin, lasand privirea si gandurile sa pluteasca deasupra tuturor,in culori si fantezii intr-o lume a povestilor,cu zane, printi si cavaleri,ai timpului apus de odinoara.

                          Va invitam sa fim din nou copii…sa fim visatori si inocenti, intr-o lume a povestilor
                          A fost odată ca niciodată...Aceeaşi poveste,şi totuşi ...

                          Dacã aveţi planuri … anulaţi-le, pentru cã noi..Cavalerii si Domnitele cetatii Kronstadt,unde salasuieste LOGAN CLUB KRONSTADT, pentru mai bunã ştiinşã aflave’ţi ca se da sfoara-n tara, in cele patru zari , sa se stie …in preafrumoasele zi de 30,31 a lui Martie, va avea loc REGIONALA LOGAN CLUB KRONSTADT 2013 pentru care va rugam, pre voi preacinstiti oaspeti făceţi-ne hatârul să ne veselim si sã ne ospãtãm dupã datine strãbune alaturi de boieri dumneavoastra ,unde poruncitu-sa mare praznic si voie buna cu o poveste in lumea basmului…. Iar pentru mai multã putere şi întãrire a celor mai sus scrise poruncit’va sã se vesteascã şi sã se atârne pecete pe aceastã veste,aici dupa bunul plac al domniilor voastre.
                          Chiar daca nu esti un Cavaler cu armura stralucitoare,o Ileana Cosanzeana , Fat Frumos sau o Domnita din Poveste, vrem sa te simti ca si ei,participand la INTALNIREA LOGAN CLUB KRONSTADTcu o poveste foarte cunoscuta noua, concursuri distractie si voie buna,sub Cetatea Kronstadt. Daca nu a-ti avut noroc de nici o culoare ,nu va pierdeti speranta,avem surprize si o lume de povesti ptr. toti.
                          Va asteptam cu drag la inceput de primavara !


                          Va rog frumos sa anuntati si ceilalti colegi despre eveniment si sa va mobilizati ptr. distractie...

                          Detalii zilnice pe threadul de Intalniri Nationale....http://www.loganclub.ro/forum/intaln...sm-t47287.html
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Salut salut colegii!
                            Ce mai faceti?nu mai zice nimeni nimica?A-ti intrat la hibernare ca si Baloo?
                            Last edited by IonutUSJ; 22 February 2013, 00:23.

                            Comment


                            • Ceau ceau!! ce sa mai si facem...eu unu pierd vremea !!
                              Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                              Comment


                              • cam pauza pe aici....
                                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google