Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da chiar ieri le-am schimbat

    Comment


    • Mai e Victoras acolo?!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Buna de dimineata...chiar ca e frumos...naspa ca se anunta iarasi puloi...de joi incolo...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Eu doar mi-am schimbat jantele.
          Victoras inca lucra acolo...daca vrei vorbeste cu el.
          Mariane...ploi zici? sau tu te-ai uitat la meteo de la razvan si dani cand prezenta "tanti"aia si ploua la tine

          Comment


          • salut baieti...spunetimi si mie ce placute de frana sa imi cumpar...habar n-am am fost azi pe la toate magazinele si am vazut o gramada de preturi...trebe sa fie de uzina...conteaza daca am abs sau nu...

            Comment


            • Mar1us...intra pe cei de la DACIA SHOP..zic eu ca sunt ok...Ionut sunt om insurat...dar mi-ar placea...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • Zilele astea tre sa-mi apara si mie janta lipsa si dau o fuga pe la Victoras...ma bate gandul sa-mi iau si partea tuning din fata, coltarele si difuzorul aer fata. Ce parere aveti?
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Ar fii ceva.La ce pret vlad?

                  Comment


                  • In jur de 300 lei tuningul...daca prind ceva combinatii!!Daca nu mai astept pana prind!!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Iar te lovi criza vlad...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • Da Mariane, vorba ta e criza...mai bine fac revizia!!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Mai bine faci revizia...lasa investitiile in ciuning.

                          Comment


                          • mi-am schimbat azi placutele......mam speriat cand am vazut cata carne mai aveam pe ele...erau app duse de tot...oricum mau tinut ceva timp am facut cu ele 35700km...is curios sa vad cat ma vor tine acestea...

                            Comment


                            • CAt ai dat pe placute? De unde? Originale? Unde le-ai montat?!
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • placutele le-am luat de la magazinu sebaserv(zis si prems) din petrosani placutele nu is cele originale...mau costat 65 ron si le-am montat la un mecanic pe nume jmit...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google