Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Ionut, vorbim maine la intalnire?!
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • virago eu am schimbat si folia de la climatizare...n ustiu care a fost motivul da daca domnu Buzz a spus ca trebuie am schimbat)
      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

      Comment


      • CAt ai dat?
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • Daca ajung maine la intanire vorbim mai multe detalii Vlad.Nu promit ca mai am de lucru cate una alta pe acasa.Oricum anunt daca nu vin!

          Comment


          • da...azi voi fi si io prezent...
            de ce intrebi ciprian???

            Comment


            • care ma poate ajuta...vreau acel modul de ridicare a geamurilor..???
              spuneti-mi se monteaza usor...il pot monta io...trebe neaparat sa ma duc la un electrician...
              cine are numarul de telefon a lu buz???sa mil dea si mie..
              multumesc

              Comment


              • Ma intereseaza, pastram legatura, ca deocamdata partea mea financiara e pe minus, dar te voi contacta ;)

                Edit: btw, pot veni si eu azi la intalnire, dar nu pot veni cu masina.. si sa vreau sa stiu daca e cumva schimbata ora de intalnire ;)

                Comment


                • Partea financiara e problema in ziua de azi.. o sa te contactez peste vreo doua saptamani, saptamana viitoare sunt plecat din localitate ;)

                  Comment


                  • Manu daca vrei stikere iti dau eu numa sa zici ce iti tre, eu am cumparat cu toate ca aveam...vorbim noi azi la intalnire dar daca vrei ceva sa zici ce sa-ti aduc...am vorbit si cu Cristi si cel putin noi doi venim la intalnire...ora e 17:00.
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Lista participare :
                      1.Virago
                      2.Cristi
                      3.Manup
                      4.Ionutusj
                      5.Mar1us
                      6.Olos ?
                      7.Ciprian18 ?
                      8.Marianhorduna

                      P.S.Manu cand vin catre intalnire te sun sa vii cu mine!

                      Comment


                      • ionut mersi...raman dator

                        Comment


                        • virago buz a cerut 2 mil pe toata treaba...cu tot cu bord..acum cred ca e mai putin eu am facut treaba asta acum un an si ceva parca da nu sa ars niciun led
                          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                          Comment


                          • Bai, iar am primit tema pt acasa la intalnirea asta, vopsirea etrierilor si tamburilor (sper ca m-am exprimat bine)...am vazut acu niste poze cu ele vopsite in albastru de mori incet...dar si preturile la vopsea te omoara...
                            PS: Razvan ti-a spus ca trebuie schimbata folia de la climatizare nu??
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • da asa a zis...eu am fost la lumar si de acolo am luat

                              si cu preturi de vopsea nu e mult.....2 spray-uri iti ajung 15 lei un spray....5 lei pt smirghel si cam atat
                              Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                              Comment


                              • O vopsea speciala sare peste 100 lei...
                                Nu mai ti minte cat ai dat pe folie?!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google