Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh reusesti tu cumva...fiindca cu pila iti va creste barba.

    Comment


    • Da, acum m-m uitat si eu cat e de groasa tabla, chiar ca iti creste barba...
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Neata...haideti la munca,nu o mai frecati pe doamna menta...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • mai virago apai daca iei matale gaurile alea din roata la strung sau la pila o sa mergi ca in flinston adica egal roata semi ovala sau chear patrata daca ai sa faci pana...
          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

          Comment


          • Ai inteles gresit Matei, nu am treaba cu cele unde vin prezoanele...gaura aia din mijloc trebuie largita putin...
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • Stii tu gaura ai din mijloc in care intra mufsiucul ala de la roata ...

              Comment


              • Maine dimineata o duc la strung, sper sa merite...oricum nu vad ce sa nu iasa bine, nu sunt primu nici ultimu care face lucrarea asta...daca-mi iesi am castigat inapoi tot spatiul, intra perfect paralel cu spataru...apropo e cineva care are un thread cu lucrarea asta si mi-a spus ca a largit gaura aia la ochi, macar la strung iese perfect...
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Daca o largeste la strung nu vada de ce sa nu iti iasa bine....eventual dai o roata jos si ii tot faci proba pe parcursul lucrarii..fiindca sa ai grija sa nu iei prea mult ca apoi nu vei putea sa mai pui la loc.

                  Comment


                  • bafta vlad
                    azi am fost si io la buz si am facut o programare pe saptamana viitoare de acel modul de ridicare geamuri
                    ma costa un milion cu pus cu tot ce ziceti e mult???
                    io zic ca nu...

                    Comment


                    • Poi eu m-am gandit sa iau un subler sa masor de la o janta originala si sa fac la fel cu asta subtire...Marius mai ieftin cu tot cu montare nu gasesti, dar sa fie pt 4 geamuri.
                      Last edited by virago; 5 April 2011, 20:19.
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • apropo vlad pe tine cat tea costat pentru toate 4???
                        e ok acel modul..le ridica pe rand sau pe toate odata...esti multumit de el...??

                        Comment


                        • Man le ridica pe rand incepand cu locul de langa sofer pana la ultimul care e cel de la sofer...eu am fost super multumit, a mers perfect 2,5 ani pana am pus instalatia de gaz si de atunci nu mai merge, tre sa trec si eu pe la Buzzu ca l-am sunat sapt trecuta sa vada ce s-a intamplat...cel mai misto e cand inchizi masina ca nu mai ai nicio treaba sa uiti ceva deschis!
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • Vlad daca nu esti multumit de lucrare vii la mine si te rezolv...am gasit o roata subtire de 2-3 cm...cu trei spite ,din aliaj parca lemn se numeste aliajul...se potriveste si la carute...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • Ok Mariane maine trec pe la tine!!
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • Vreau si eu ciuning din ala

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google