Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai fratilor electronisti, de cateva zile tot citesc despre chestia asta, sincer ma depaseste. Atasez si pozele, dar hai sa o facem si pe asta, arata beton termometru asta, e totusi pacat ca e numai pt exterior!! Ce ziceti va tine sa facem lucrarea asta??
    Attached Files
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • Am citit si eu aceasta chestie cu termometrul dar e destul de greu de realizat. .Cei care faceau asa ceva nu mai fac din cauza pretului ridicat a componentelor.
      Iar in al doilea rand iti trebuie cunostinte medii de electronica.

      Comment


      • Buna de dimineata...spor la frecat menta....
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Neata', Mariane n-ai somn?!
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • arata bine termometru pus acolo ... poate se gasesc termometre pe net care sa dea bine puse acolo (gata facute)...
            http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

            Comment


            • Mat cam greu cred ca gasesti...uite link cu discutiile despre termometru http://www.loganclub.ro/forum/termom...ght=termometru ,gasesti adresa de unde poti lua componente, www.adelaida.ro, dar tre cineva sa le si faca, pe mine ma cam depaseste...e si asta gata facut, pretul bunicel, dar da acolo in spatiul ala?http://www.adelaida.ro/product_info.php?products_id=523... pacat ca baiatul nu vrea sa mai faca...si daca cumva gasesti sa nu ne uiti!!
              Last edited by virago; 26 March 2011, 12:15.
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • Virago tata cred ca tu ai venit la vrajeala...sa te dai mare ca ai mancat pizza...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • Da, da Mariane, am mers la Cheile Butii...
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Neata!
                    Nimeni pe aici?V-a dat ora peste cap?

                    Comment


                    • da... spunea la tv si la radio ... ca din cauza schimbarii de ora lumea e mai "deprimata" si mai nervoasa )
                      http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                      Comment


                      • Da sa sti ca a fost o zi super ciudata azi!! In rest cu ce va mai laudati?!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Eu mi-am rezolvat un cauciuc astazi...nou,cam 1000km facuti cu el...rrrrrrrr....
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Bravo, da numa 1??
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Mie imi pare ca e destul...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • mai baieti da toata lumea s-a pus pe modificari lumini si alte treburi....de cand nu mai am permis m-ati cam intrecut la lumini))abea astept sa vin la intalnire sa vad ce ati mai facut
                                Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google