Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cipriane te-am vazut si la vizita medicala cu dosarul si la politie dupa cazier intr-o dimineata esti in aceeasi serie cu mine la scoala tot pe 24 mergi si uh la deva pentru C bafta poate ne vedem pana atunci si mai vorbim

    Ciprian te-am vazut si la spital cu dosarul si la cazier la politie inseamna ca suntem in aceeasi serie la scoala tot pe 24 dai si tu examen pentru categoria C
    Last edited by Hypnos; 9 March 2011, 23:44. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • i-auzi Hypnos ... nu stiam ...

      cu cine faci tot cu Ady?

      pai cum vrei poate mergem impreuna la examen...mie mi-a spus adi sa ma duc pe 25 acum sa vedem cum o fii ...
      Last edited by Ciprian18; 10 March 2011, 00:07. Reason: edit

      Comment


      • Originally posted by Ciprian18 View Post
        imi plac la nebunie scaniile astea cu 2 punti directoare fata....

        si doar atat sa fie atestatu? 250 d ron ptr marfuri generale? eu am auzit in jur de 650 de ron... intereseaza-te te rog ca mai am un prieten care vrea sa dea pentru atest... Mitu Paul tre sa il stii cu o SKODA neagra a facut tot cu tine si cu Adi scoala acu in februarie a terminat
        Il stiu pe Mitu.Doar a fost in serie cu mine.Cand o sa aflu o sa il anunt si pe el.

        Comment


        • bai frate tre sa ma apuc si eu de scoala .................... toata lumea e betmen-betmen

          am cumparat un chit de distributie Flennor ( made in Germany) la 200 roni fata de cel de origine 470 roni

          Intrebarea e daca are cineva cunostinte despre aceasta firma Flennor ( germany) o fi sau n-o fi buna cureaua ?????????
          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

          Comment


          • aveti careva 2 jante tabla???
            Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

            Comment


            • Mat...eu am de gand sa ma fac politai..sa facem bani de pe soferachii acestia...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • Ai vrea tu ...

                Comment


                • Ba bine ca nu...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Ziua buna lume!
                    Ce mai faceti?nu mai zice nimeni nimica?

                    Comment


                    • Cum a fost ieri?! M-am am dormit pana la 19!!!
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • aha........
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Bai da ce de vorbareti pe acilea...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Ce mai ziceti? Mai am maine un hop si sper sa fiu liber pt intalniri, mai ales ca e super afara acu...
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Aloha !
                              pe acasa...pe afara...pe unde se poate...numai bani sa iasa .

                              Comment


                              • Apropo ati schimbat cauciucurile de iarna?
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google