Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ionut pieton sunt pana pe 5 aprilie....si deja nu mai suport.

    ...ma ajuta cineva cu doua jante de tabla?
    Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

    Comment


    • Super preturile Vlad.

      Razvan pare rau ...si eu unul as murii daca as ramane fara.

      Comment


      • Tre sa-mi iau si eu neaparat o rezerva ca ma dispera asta normala in porbagaj!!
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • Te inteleg...ca asa e si la mine.Tot timpul am impresia ca e plin porbagajul

          Comment


          • De as gasi sa o dau pe asta la schimb...
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • Pai decat sa o dau la schimb mai bine dau 60 lei pe una din aia si pastrez janta de tabla pentru cauciucurile de iarna.

              Comment


              • Tu da, eu am de tabla mai tre sa iau una de aliaj si e complet...nu prea mai am ce face cu asta!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Oricum la schimb nu cred ca merge .Vezi poate gasesti una de magneziu pe undeva.

                  Comment


                  • Nu man, rezerva normala pe o rezerva ingusta...
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • M-am prins ce voiai sa zici tu acolo.Dar pierzi.
                      Doar janta se vinde cu 50+ iar cauciucul cum nu e rulat...iei si pe ala ceva bani.

                      Comment


                      • Man la cat le am eu cu afacerile...tu cu ce te mai ocupi?!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • va salut domnilor .. nu am mai intrat de mult pe forum si iar am ramas in urma pe acilea

                          Ps: aveti grije in curbe acum dupa topirea zapezi cum au dat cu sare si nisip se pot intampla tragedii ... stiu cateva cazuri care au derapat in curbe din cauza nisipului de pe drum si au distrus masinile.. Acum voi sunteti soferi eu doar va sfatuesc sa nu aveti necazuri...

                          Numai bine
                          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                          Comment


                          • Merci de sfat Mat, ce mai invarti??
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Buna de dimineata...4 jante de table la pret de criza...vreau sa iau...spuneti tot ce stiti icilea...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • Alooooooooooooooooo, ce mai faceti prieteni !?
                                Imi pare rau ca nu ati venit la Regionala nici unu' de la acest Club...pacat !!!
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google