Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buna de dimineata...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Neata' V Jiului!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Neata tovarasi :d
        Ce faceti?

        Comment


        • Ce de zi frumoasa astazi...misto...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Da sa sti, si prolifica...cu ce va mai laudati?!
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • Eu momentan ma laud cu niste lede albastre si rosii prin bord .

              Comment


              • Neata lume!! V-a batut luna-n geam ? Ceva anomalii?!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Neata...te referi la tine...sau la noi...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Neatza!
                    Mariane noi vam tot timpul sunte efectati de luna

                    Comment


                    • Buna sara !
                      Mai fratilor, v-ati izolat total de lume !!!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Cam ciudata lumea azi la intalnire!! Toti au venit cu modificari la masini, chiar si Marian, oare sa fie de la luna?!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
                          Buna sara !
                          Mai fratilor, v-ati izolat total de lume !!!
                          Salut d-nu Ovidiu!
                          Ne-am izolat ca ne e frica de tsunami ....Eh nu chiar dar vremurile astea sunt din ce in ce mai grele in vale.

                          Pe la Deva ce mai e?


                          @Vlad sa stii ca a fost o intanire a etalari ledurilor

                          Ziua buna!
                          Nu mai zice nimeni nimica?
                          Last edited by IonutUSJ; 20 March 2011, 17:53. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Salut d-nu Ovidiu!
                            Ne-am izolat ca ne e frica de tsunami ....Eh nu chiar dar vremurile astea sunt din ce in ce mai grele in vale.
                            Pe la Deva ce mai e?

                            Va inteleg....dar trebe si putina iesire in lume sau macar o intalnire intre Cluburi, altfel murim draqu in amorteala....de acord !?
                            Deci, va asteptam cu propuneri...cine stie!?
                            Va doresc in continuare, numai de bine s-auzim...fratele mai mare LCDeva !

                            Azi maine sunteti ca si Libia !!
                            Last edited by kenjiro_sanga; 20 March 2011, 23:06. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • In sfarsit am si eu net...ce misto...Vlad bag de sama ca nu ti-a placut masina mea sa inteleg...
                              Kenjiro...aici la noi praf de praf...da facem noi sa fie bine pentru toti...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • sefu' chiar mi-a placut masina ta... e cam liniste pe forum!!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google