Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astazi am fost de am reinoit si eu asigurarea la logan.Pe un an m-a costat 342 lei...ceea ce mi se pare putin.Daca doresti cineva asigurare mai ieftina contactati-ma.

    Comment


    • mat - a-2-a da mai bine

      Comment


      • Originally posted by IonutUSJ View Post
        Astazi am fost de am reinoit si eu asigurarea la logan.Pe un an m-a costat 342 lei...ceea ce mi se pare putin.Daca doresti cineva asigurare mai ieftina contactati-ma.
        Chiar ieri am facut-o si eu!! Era expirata, si eram si la 200 km de casa, bine ca am vazut...
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • Si eu sunt de parere ca poza a 2 a e mai reusita
          HD-87-DLR

          Comment


          • Virago cat ai platit la ea ...doar de curiozitate!

            Comment


            • Am facut la Astra pe 6 luni, 1,7 mil adica 170 lei.
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • Eu cand mi-am facut in martie la omniasig am dat 220 lei pe jumate de an
                HD-87-DLR

                Comment


                • Stiu ca si eu am avut la altii, dar de anul trecut am cautat bine si cel mai ieftin iese la Astra.
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Tata sa bazat ca are si casco la omniasig si ca ii face reducere dar a fost o mare teapa
                    HD-87-DLR

                    Comment


                    • Si eu am casco, dar sincer ma intereseaza unde e mai ieftina afacerea!
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • Bine punctat profu
                        HD-87-DLR

                        Comment


                        • In vremurile astea de criza trebuie sa mai faci si economii

                          Comment


                          • Orice banut in plus sau in minus se simte
                            HD-87-DLR

                            Comment


                            • sal guys,am si eu o intrebare:un prieten de-al meu are 4 distantiere pt roti,cu tot cu prezoane,unde pot si eu sa postez ca vreau sa le vand?
                              HD-13-LIX

                              Comment


                              • ,,La anunturi strict legate de masini,,...acolo poti sa postezi anuntul...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google