Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti ma lovit unu in spate anul trecut si am tot neglijat spoilerul ca il duc azi ,ca il duc maine pt ca se exfoliase vopseaua si era diferenta mare de culoare
    Ps Ionut nr sta in luneta pus bn
    HD-87-DLR

    Comment


    • Ai grija mare raul.Daca nu vorbeste cu baieti de la lascar sa iti dea o dovada ca spoilerul e la ei sa nu ai probleme.

      Comment


      • ionut luni merg sa il iau si sper ca de data asta sa se potriveasca culoarea si sa vad ce au de zis in legatura cu reparatia facuta anul trecut ca a ruginit pe exterior la oala
        HD-87-DLR

        Comment


        • Daca comenteaza spune-le ca vei suna la vocea clientului...si poate te vor rezolva.

          Comment


          • Ionut eu sper sa ma rezolve ca daca nu OPC si vocea clientului se stie e a 4 oara cand vopsesc bara
            HD-87-DLR

            Comment


            • salut Raul nu te supara dar nu stiu de ce te-ai dus iara la Lascar aia fac doar lucrari de tot **** din toata valea jiului toti se plang de el am amic cu logan din 2004 de culoare rosie nemetalizata pe care pana la ora actuala la vopsit de 4 ori integral deoarece prima data la vospsit in 2006 deoarece la tara il prinsese o grindina groaznica iar acuma a ajuns sa o vopseasca anual pt ca aia nu trateaza plasticele si tabla si la spalatorii se duce vopseaua

              Comment


              • Salut Bogdane, era faza ca mia tot zis Stefan ,seful de la caroserii sa ma duc sa o vopseasca ca e din vina lor ca nu au nimerit nuanta, dar beleaua mai mare acum e o portiune cu rugina care a aparut in urma reparatiei facute de tot rahatu
                HD-87-DLR

                Comment


                • @raul pune OPC-u pe capu lor si du`te si repara la tg jiu bara si oala..... dai in .g.m.l..... .. pai ai cumparat masina noua sa umbli cu ea ruginita???????
                  http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                  Comment


                  • Mat sa vad ce zic luni si sa vad daca au nimerit nuanta la vopsea, iar daca nu...OPC si vocea clientului se stie ca deja e bataie de joc...
                    HD-87-DLR

                    Comment


                    • Buna de dimineata...ce mai invartiti astazi?
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • hehe .... am cumparat doua cauciucuri 205/50/r16 FULDA sh cu doar 120 lei din tg-jiu arata boboc ...
                        @ionut u ai dat 70 pe bucata si sunt de 195/65/r15 :P
                        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                        Comment


                        • Bravo Mat ...chiar ma bucur pentru tine...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • baietii vreau sa va intreb si io ceva......as vrea sa imi pun acele dungi "logan cup"care le tot vad pe forum puse pe aproape toate masinile..intrebarea este cunoasteti pe careva care ar putea sa faca acest model de dungi sau o firma care se ocupa cu aja ceva...as incerca sa le fac io dar nu stiu ce sa zic...nu mi-ar trebui decat partea de pe capota plafon si spate...respect;)

                            Comment


                            • dak vrei acele dungi cunosc eu pe cineva kre se ocupa cu chestii de astea...face pe masini tot felu de desene...si face bine.si mie imi facuse ceva si a iesit fain..dak vrei eu il intreb cat ar costa.si dak e intr-o maxim 2 e gata masina;)

                              uite intra pe mess si baga id : horu.razvan si iti dau detalii

                              cine este interesat de dungi si alte desene din autocolant pe masini diferite modele..folii de geamuri omologate...montari xenon...si alte modificari..mai multe detalii intrati pe mess pe id meu : horu.razvan si dau detalii...preturi foarte mici;)....sau la telefon 0729.646.152...
                              Last edited by horu.razvan; 29 June 2010, 00:26. Reason: Automerged Doublepost
                              Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                              Comment


                              • Mat eu am dat atat pe ele ca erau set complet de 4 si sunt dunlop.
                                Kenvelo am dat add la id ca as fii interesat de un colant negru mat pe plafon.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google