Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari mat...si la cat mai multi kilometri tot asa fara belele!
    Esti un loganist fericit!

    Comment


    • Esti baftos Mat...la cati mai multi kilometri fara incidente...da ziua cand io ti??????
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • Da de baut cand dai???

        Comment


        • Am putea veni cu o propunere ca manup sa fie fotograful LCVJ.Eu as fii de acord

          Comment


          • Sa vedem ce spun si restul colegilor...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • Salut

              Si eu il sustin pe Manu, chiar are talent
              HD-87-DLR

              Comment


              • Cinste lui...din punctul meu de vedere sa fie el alesul...mai asteptam cateva zile...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • Eu unul daca s-ar face o intalnire ar fii superb,toata treaba pe vremurile astea e de finante.Depinde si de locatie si cand ...

                  Comment


                  • Manup, sigur fotograf ca se ocupa bine de acest lucru!!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • perfect deacord si eu cu domn manup fotograf......

                      @virago ma potzi ajuta cu 3 m de cablu dinala subtire cum am pus la avarii ???? am nevoie maine urgent .....
                      http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                      Comment


                      • Ce mai pui la cale sa iti modifici Mat
                        HD-87-DLR

                        Comment


                        • Da. Vi dupa el?!

                          Da un tel, ca te ajut cu placere!! Sau ma rog cum vrei tu sa ne intalnim!! Ce mai faci nou??Sa nu ma uiti si pe mine cu spritarea aia!!
                          Last edited by virago; 16 June 2010, 21:18. Reason: Automerged Doublepost
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • Mat bag de seama ca vrei sa faci avion din logan...ne-ai facut curiosi pe toti...asteptam sa vedem ce mai modifici.

                            Comment


                            • @virago te sun azi sa imi dai cablu si rezolvam si cu stopinela in 20 de minute e gata....

                              noi modificari ce le voi face azi sau maine :

                              1.activarea computher-ului de bord
                              2.montare filtru polen
                              3.montare proectoare ceatza in bara....
                              Last edited by mat; 17 June 2010, 04:46.
                              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                              Comment


                              • Spor la lucru mat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google