Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare!
    Numai bine...asteptam sa vina vremea buna!
    Tu ce mai faci d-nu Adi?

    Comment


    • Si unde ati fugit toti!? Ce idei de tuning mai aveti?Eu sunt plin de idei dar cu bani putini
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Idei sunt cu tir-ul )..bani sa fie

        Comment


        • Originally posted by IonutUSJ View Post
          Salutare!
          Numai bine...asteptam sa vina vremea buna!
          Tu ce mai faci d-nu Adi?
          binisor, pai ar trebuie sa vina vremea buna si la voi
          sigpic #

          Comment


          • Buna de dimineata...ce mai aveti de gand astazi...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • NEata' Mariane, iar n-ai somn??
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • neata lume!!ce mai ziceti..bine sanatosi???
                Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                Comment


                • Neata Neata :d....buei nu mai zice nimeni nimica....doar neata...cu va mai laudati mai oameni buni?
                  Eu nimica....caut loc de munca pe camion stii pe undeva ceva?

                  Comment


                  • ionutz am o intrebare ... ti-ai facut cartela tahograf si atestatul de marfuri generale?

                    si daca da cat te-a costat ?

                    Comment


                    • Ciprian 18 foarte frumos ca esti activ pe forum...(cand te doare de cate ceva)...da de intalniri nu ai auzit...hai frate la intalniri,sa ne cunoastem si noi...plus ca afli ce te intereseaza pe viu...pe bune...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • Neata' lume, ce invartiti azi??
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • [QUOTEMa contactati oricum trebe sa dau de Ionut sa imi trag un led rosu la turometru cat despre intalniri am mai zis si repet toti sunt baieti valabili si ii respect in afara de sef pentru care nu pot sa am aceasi parere[/QUOTE]

                          Sa sti ca si eu mai am de lucru la ledul ala rosu de la turometru...am pus unu mic pe ace de gamalie dar nu da rosu ala puternic ca albastru...am mai intrebat pe forum sa vad cum sa-l fac sa mearga si ala la fel de bine si sa fie izolat perfect de albastru. Dar climatizarea imi sta pe cap, sigur tre schimbata si folia aia...
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • la mine nu s-a schimbat nici o folie la climatizare nici macar nu s-a curata vopseaua cum se zice e simplu sunt in jur de 26 de leduri SMD in ea si pentru zona albastra sunt leduri albastre adica rece. La ace nu imi trebe rosul ala puternic adica cum am vazut pe forum ca iese rosu pe langa ac si face o anumita raza eu vreau doar un led rosu de la 5000 rpm la 7000 ca ala nu il am in rest sunt full cu lumina sa termin acvuma luna asta cu ultima rata la scoala de soferi ca si asa luna asta sunt gata si cu scoala sa vad cum fac sa imi iau 2 faruri sa imi montez lupele ca m-am saturat sa le vad in cutie 4 gume urgent ca la cate drumuri de craiova o sa am de facut ca vreau sa merg la DUMAGAS si atata cu loganul visez la un Volvo S60) cand oi avea si eu salar si posibilitate in logan nu mai bag nimic
                            PS niste poze la misto
                            Attached Files

                            Comment


                            • Nu ziceai ceva de folie carbon pe capota??
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • salutari colegii!
                                Am citit ce a-ti mai vorbit.....poate o dam la pace pana la urma.

                                In legatura cu leduri...se rezolva la amandoi cu partea rosie daca vreti...numai sa nu ma puneti sa desfac bordul ca imi e groaza....
                                Bogdanel cand vrei vii si facem cu rosu de la 5000-7000
                                Vlad facem in curand si consola numai sa luam leduri si mai spuneai ceva de bord....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google