Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dumnezeu sa va ajute !!!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • Este thread deschis cu vanzari cumparari, si pe deasupra care jenti sunt de vanzare? Ai pus 2 modele...
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Buna de dimineata...ce mai ziceti ce mai faceti...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Neata', imediat plec la munca, tu?
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • Ziua buna!
            eu pe acasa vine primavara...incepe lucru pe langa casa...ma da matinati mai sunteti )

            Comment


            • Ai trecut la agricultura Ionut??
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • Originally posted by virago View Post
                Este thread deschis cu vanzari cumparari, si pe deasupra care jenti sunt de vanzare? Ai pus 2 modele...
                Nu vand,vreau sa cumpar,am si intrebat daca aveti unul din voi.
                Unul din ele nu conteaza,ma gandeam ca poate are vreunul din voi sau poate le schimba pe cele ale masinii cu altele mai bune.
                Normal ca am cautat pe forum ca doar nu sunt de ieri inscris,dar din pacate nu am gasit sau am gasit prea departe.Am postat aici cu speranta ca poate gasesc mai aproape sa nu fiu nevoit sa ma duc cine stie pe unde dupa ele.
                De asemenea am postat si prin "judetele apropiate"
                ,dar ma rog nu conteaza
                Last edited by vdmihai; 22 March 2011, 15:50.
                sigpic
                !

                Comment


                • Ok, ce sa zic?! Bafta la cumparat!!
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Multumesc.
                    O rugaminte:Cine e responsabil aici sau cine mi-a sters si postul de mai sus sa mi le stearga si pe astea doua.
                    Numai bine.
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • Marian e singurul responsabil pe aici, cel putin eu asa stiu.
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • vdmihai...ne cerem scuze pentru problema creata...eu am inteles ce vrei tu si e OK...singurul lucru nelalocul lui e threadul folosit pentru post tau...bafta la cautat...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Neata colegi!
                          Ce mai faceti?

                          Comment


                          • O vreme super astazi...e numai buna daca ai de treaba pe langa casa...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • Da, vreme buna, ce noroc pe unii ca stau la casa...
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • domnu marian am vorbit de treaba aia...cum e ceva te anunt....tinem legatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google