Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare domnilor, ce faceti ? cam multa liniste , cum ati petrecut acest weekend aproape insorit ?

    Comment


    • hai baieti mai platim netu ?)
      Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

      Comment


      • Eu zic ca il platim, dar hai sa ne mai si intalnim
        Razvan, pe tine te-am tot vazut prin Petrila frumos logan.

        Comment


        • Mersi mersi ..hai sa vedem poate facem cumva sa ne si intalnim
          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

          Comment


          • Salut

            Salut Baietii, acum am gasit pe acest forum si sectiunea "Valea Jiului", eu fiind din Vulcan ,sincer sa va spun nu ma asteptam sa gasesc aceasta sectiune pe Logan Club si ma bucur ca am dat de ea..

            Comment


            • Bine ai venit printre noi domnule, duminica viitoare s-ar putea sa ne intalnim daca totul merge bine, poate ne cunoastem cu totii.

              Comment


              • Originally posted by Toorop View Post
                Bine ai venit printre noi domnule, duminica viitoare s-ar putea sa ne intalnim daca totul merge bine, poate ne cunoastem cu totii.
                Ok,Pe mine puteti conta ca vin.HD 07 MAK Numarul masinii un logan Rosu poate-l cunoasteti

                Comment


                • si daca tot e duminica sa ne laudam putin )
                  Attached Files
                  Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                  Comment


                  • Ce frumos a iesit, si eu ma gandeam la iluminarea schimbatorului, abia astept sa vad si live. Super tare.

                    Comment


                    • Ce de liniste...nimeni nu mai spune nimic...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • Hei colegi din LC Valea Jiului, vreau sa pun comanda pe stickermag de stickere cu logan club pentru parbriz si luneta. Cele de parbriz sunt acele doua cu LOGAN + CLUB iar cel pentru luneta este acela mai mic si alb cum se vede in poze(cu mentiunea ca in poza pe stickerul din poza este scris Timisoara, dar pe cele pe care le voi comanda va scrie Valea Jiului). Aceste pachet de 3 stickere este 8 lei + transport. Nu stiu exact cat este transportul dar daca mai sunt doritori sigur vom iesi destul de ieftin cu transportul si astfel vrem cu vrem o sa facem si o intalnire ... la impartirea stickerelor. Deci daca vrea cineva sa imi spuna. Eventual ma poate suna aici 0725464412. Eu in realitate sunt Catalin.
                        10419843_10202343789379585_2003524235_n.jpg

                        Comment


                        • Iar a cazut internetul pe la voi ?))
                          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                          Comment


                          • Internetul merge, merge si tot merge ) Din pacate loganistii au cazut ... la noi..aici Dar asta e.
                            Apropo, daca se hotaraste cineva ca vrea ceva de pe stickermag, eu inca nu am pus comanda.

                            Comment


                            • Nu va cred... ce de posturi.... hai sa vedem in continuare... sper sa fie de bine...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • Salut colegi! Am decis impreuna cu tata sa montam GPL pe masina. Parerile sunt imparite pe site ... unii spun ca merita si chiar acum vreo saptamana am citit aici pe forum, un baiat are gaz de vreo 350 000 de km si nu are masina nimic, merge motorul perfect; altii nu sunt multumiti deloc de instalatie si spun ca strica motorul. Eu cred ca e vorba de instalatie, cat de buna este si cat de bine reglata este. Ce vreau sa va intreb, voi ce stiti ? ce mi-ati recomada si mai ales unde as putea sa montez o instaltie buna aici in Valea Jiului, ma intereseaza cu rezervor totodial in locul rotii de rezerva, ca sa nu am portbagajul ocupat, si pentru deplasari pe aici o sa am mereu la mine un spary bun de reparat pene de cauciucuri, iar la un drum mai lung o sa pun roata de rezerva in spate pe undeva, ori sus pe barile portbagaj.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google