Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se pare ca tot nea`Marian o ramas organizator de forum. Eu cam as vrea sa "demisionez" din functia de fotograf ca n-am ce sa pozez...nici nu stiu cum mai aratati , sa nu mai zic ca vroiam sa mergem pe Transalpinia...
    Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
    Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

    Comment


    • Bai nene ...aici se discuta despre masini ...nu ne tachinam unii pe altii...nu facem chat...cititi regulamentul...NU NE AMENINTAM...in rest...sa aveti o zi agitata...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • sal'tare am si o intrebare la voi...Oare unde as gasi eu leduri pentru semnalizatoare cu relee sau cu ce mai trebuie.....daca mai stiti cum avea cristi pe taxi...eu unu nu mai stiu exact ce era acolo...
        Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

        Comment


        • mariane nu team inteles ce vrei sa spui cu triplu post sa ma gasesti pe mn sau care e faza cu intalnirea? + faza cu pare bine ca neai cunoscut?? astept un raspuns
          Last edited by Sanchy; 16 June 2012, 01:53.

          Comment


          • cred ca se referea la faptul ca nu mai ai ce cauta in club
            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

            Comment


            • nu pierd nimic daca nu mai am ce cauta in club dar:
              1.Intalnirile nu sunt obligatorii mergi cand poti
              2.Doar eu si cu tine(cheachy) am avut activitate pe forum
              3.Marian mi se pare ca ai vorbit pe un ton rastit.

              Comment


              • la punctu unu te contrazic...mergi cand poti si nu faci figuri gen "daca nu ne plimbam cu masinile prin oras nu vin". E intalnire nu coloana oficiala venita de la guvern...te intalnesti sa stai sa povestesti si pe urma te plimbi cat te tine rezervoru
                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                Comment


                • hehe.. va salut domnilor cu respect chear daca am avut multe pe cap si nu am putut sa mai vin pe la intalniri ... asta e va salut cu respect pe toti si intr-o zi am sa revin si eu cat de curand sper . .. numai bine va doresc
                  http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                  Comment


                  • Ajuta-ma sa castig un Peugeot 208!
                    Trimite SMS la 1815 , cu textul CLK , sms cu tarif normal !!!
                    Sunt finalist la un concurs al unui renumit post de radio !!!
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • pustiu...rau de tot pe aici...
                      Last edited by Ceachy; 28 June 2012, 00:37.
                      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                      Comment


                      • Ce sa facem...toata lumea renunta ...se retrage...asta este...dar...cine stie...poate,poate....
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Tre sa facem ceva...o campanie ceva sa aducem noi membri...
                          Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                          Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                          Comment


                          • Eu nu mai propun nimic...la inceput cand ma ... ne...zbateam sa se nasca logan v.jiului unii...altii...nu dam nume ca nu e frumos...nici nu aveau permis...si acum ne tragem de... barba ...probabil am sa fiu de acord cu hotărĂ¢rile voastre ............
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • Daca ne chinuim un pic facem treaba...daca nu ne bagam mainile in buzunare si gata...
                              Eu am in plan sa ma mut de aici in toamna...dar totusi...pacat de munca ta si a altora...care a fost depusa in zadar...
                              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                              Comment


                              • pfiu ce finala...pacat de Italia
                                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google