Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani!

    Comment


    • Salut,la toata lumea,vreau doar sa imi spun un ultim punct de vedere si dupa aceea am cam incheiat cu '' Logan Club Valea Jiului''.
      In primul rand imi pare bine ca am facut parte din aceasta ''echipa'' sau mai bine ''comunitate'',si chiar am fost foarte bucuros cand am aflat ca s-a infiintat acest club.
      Din pacate am ales sa ma retrag din aceasta ''comunitate'' deoarece nu imi place ceea ce sa intampla in ultima vreme,mai ales ce s-a intamplat azi.Avand in vedere ca trebuia sa ne vedem pt a ne bucura de implinirea a doi ani de cand s-a infiintat acest club,dar din pacate nu s-a mai infaptuit acest lucru,desi am stabilit la intalnirea fulger din urma cu doua saptamani.Eu am hotarat ca nu mai pot sa fac parte din aceasta ''comunitate''(oricum nu se poate intitula comunitate deoarce cu 2,3,sau 4 oameni nu poti intemeia o comunitate).Pacat,sunt cativa oameni care chiar au vrut sa faca ceva maret....nu prea au avut cu cine,ca sa faci treaba trebuie oameni de cuvant.Si pt incheiere vreau sa il citez pe fratele meu Adi(din discutia privata pe care am avut-o azi)"Un club nu inseamna doar cateva sickere pe masina".......Va doresc succes in continuare si toate cele bune!!!!
      HD-13-LIX

      Comment


      • urat foarte urat ce s-a intamplat ieri...sa ne fie rusine...

        Comment


        • da . am fost la o bere numai eu raul si ionut
          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

          Comment


          • sincer imi pare rau....rusine!
            Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

            Comment


            • sal domnilor ce mai faceti?
              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

              Comment


              • eu unul ma chinui cu raceala) nu vrea sami treaca
                tu ce faci ? ai dat masina ?
                Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                Comment


                • Razvane ia si u o aspirina a saracului si iti va trece rpd )

                  Comment


                  • mai am putin ) maxim 3 zile..sper
                    Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                    Comment


                    • salut baieti ce faceti???
                      la cine ii trebe xenon..e oferta la userul cassilo..la 5 kituri cumparate ne da kitul la pret de 160ron H4 bixenon si 120ron H11
                      haideti sa profitam de oferta...anuntati-ma daca va bagati

                      Comment


                      • nu am mai vandut-o astept sa sune telefonu ... poate reusesc sa o dau pana la urma
                        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                        Comment


                        • Marius mai gasim noi inca trei persoane sa ne luam cate un set H4.

                          Baeti facem o iesala maine pe zapada asta faina.
                          Last edited by Ady81 Lra; 27 January 2012, 19:39. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • salutare salutare..mi`am reparat si eu calculatorul...si am iar net )
                            cat despre masina...n`am cauciucuri de iarna...si deci cam greu sa ies cu ea...e amenda mare...am auzit ca ati mai facut o intalnire...am sa modific acolo nr de telefon...ca l`am schimbat..
                            o zi faina sa aveti
                            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                            Comment


                            • hehe...salutare...cam liniste pe aici...prea liniste...
                              ce vreme...numa buna de impins la masina)
                              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                              Comment


                              • pai eu zic ca dupa frigurile ce au fost sunt mari probleme cu netul ) un cablu inghetat rupt cine stie
                                si in rest cum e noul an?? ceva modificari una alta ??? nimeni nu se lauda cu nimic nou ??
                                Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google