Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by virago View Post
    Sper ca pana duminica sa ma intorc de la Cj pt intalnire...sa ne auzim cu bine!!
    Vreau sa vin in septembrie in Petrosani, poti sa-mi zici cum ii drumul de la intersectie de la Simeria pana in Petrosani.Mentionez ca am 10 cm sub bara fata si 9,5 cm sub praguri.
    Multumesc.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • sal.drumul e destul de ....rau,mai ales dak ai garda joasa,ideea e,k totusi dak mergi incet asa cu simt de responsabilitate si atent poti sa ajungi fara probleme.
      HD-13-LIX

      Comment


      • salutare colegii,acum am reusit si eu sa fac cont si sa ii dau drumu si la net!!!asa k hello!!

        Comment


        • Adi bine ai venit printre noi si pe forum...grija la limbajul MIRK te rog...pe forum nu este acceptat ...mersi si bafta...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • salutare ady
            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

            Comment


            • Salutare ady si bine ai venit printe noi si multa bafta in continuare.

              Comment


              • lixxxy daca tot ziceai ca mergi la tg jiu...te interesezi cat ar ajunge un cauciuc de iarna cu tot cu janta de tabla? sa am formata asa o idee...ca si eu vreau sa merg dupa ce`mi vine permisul...
                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                Comment


                • o sa ma uit daca merg,si te anunt cand ne vedem data viitoare.
                  HD-13-LIX

                  Comment


                  • asa, sau chiar la un telefon. Cu maxi-taxi nu mai vin la intalnire...cand m-am dus catre casa...avea una marar, sau dracu stie ce intr-o plasa, de am zis ca mor pana acasa
                    Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                    Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                    Comment


                    • Vezi daca erai vegetarian nu te deranja mirosul...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • Ceva pe azi?! E faina vremea!! Ca eu iar am fost super ocupat in ultima vreme!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • marar+ transpiratie nu prea cred ca imi placea
                          Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                          Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                          Comment


                          • mai zice careva, ceva pe aici? sau bate pustiul
                            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                            Comment


                            • Salutare , da se pare ca bata vintul in pustiu????

                              Comment


                              • Ceachy,am fost duminica la tg jiu,dar nu am apucat sa ma uit de cauciucuri,pt ca am plecat repede....tocmai mi-am mai luat un Logan,si de aia..sorry.
                                HD-13-LIX

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google