Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu eram eu ...era tatamiu cu masina.Nu fur nimica.

    Comment


    • Ok Ionut, tu esti baiat serios!! Ce mai miscati in rest?
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Eu examen dupa examen....maine am la facultate si sper sa inchei saptamana asta de stres si de umblat cu bine.
        Tu ce mai zici?

        Comment


        • Apropo Ionu, cu gpl-ul...cand ti-au zis ca tre sa mergi la RAR?! Nu de alta dar sa vad daca au procedat ca la mine!
          PS: stai linistit ca si eu sunt cu examenele, ieri la Bucuresti am fost pt sotie si pt mine, ca mai am un pic de lucru la Lucrarea de disertatie de pe 3 martie...
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • salut....felicitari ionut pentru examene...paparatu de mine te-a prins parcat la bella...se pare ca dupa examen erai la un suc cu fetele...
            unde v-ati pus instalatia de gaz...la ce firma...cat va costat..???
            maine o sa vin si io la intalnire prima pe anu asta......pana acu am fost absent...
            Attached Files

            Comment


            • Trebe sa schimb masina....paparazzi ce sunteti .
              Multumesc mar1u5..
              @virago deocamdata mai stau....cat se poate...poate doar la ITP sau in vara o sa o trec si in talon.
              Instalatia a fost 23 mil plus 140 plinu de gaz total 2440 lei.La ecokraft deva

              Comment


              • De unde ai avut atatia bani...era doar o intrebare retorica...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • pai cand tot ziceam ca nu am bani ...eu defapt stangeam banuti deoparte

                  Neata!
                  Ce mai faceti?
                  Last edited by IonutUSJ; 6 February 2011, 14:41. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • mariane ce draq faci? ai stricat telegondola ?????
                    bv ionut de examene si sa iti mearga masina bine pe gazzz... ce consum ai pe gaz???

                    PS: saptamana viitoare loganul meu va avea alt proprietar ... numai ca am "umblat" atat sa il vand si acum cu trei clienti pe cap parca nu mai sunt asa hotarat sa il dau.. nu prea am gasit sa cumpar o maisna ce imi trebuie si acum sunt cam nehotarat....
                    http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                    Comment


                    • Mersi mat!
                      Consumul il am undeva peste 8.
                      Cu cat vinzi masina?

                      Comment


                      • Neata' lume! Ce invartiti azi? Apropo ati vazut oferta lui cassilo la xenon?
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Neata!
                          invartim ce putem :d....despre ce oferta e vorba?

                          Comment


                          • Salut, Vlad am vazut oferta si ii super ok in comparatie cu alti vanzatori cred ca pana joi imi comand si eu un kit
                            HD-87-DLR

                            Comment


                            • Cred ca-mi iau si eu...
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • Eu deja le-am comandat Vlad, pe joi cred ca ajung
                                HD-87-DLR

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google