Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • urat urat..:-s

    Comment


    • Întradevăr...ce de liniste ...nu se bagă nimeni ca,coorganizator ...eu am vorbit pe bune...stau prost rau de tot cu timpul...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • Eu is deja fotograf...dar...daca riscati sa ramaneti pe mana mea...no stress :-D
        Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
        Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

        Comment


        • Sa auzim si alte pareri...ca membru logan valea jiului ...as fi pentru tine...

          Usor baieti ...nu va aprindeti ...grija la limbajul mirk ...nu suntem pe chat...
          Last edited by marianhorduna; 23 May 2012, 22:49. Reason: Automerged Doublepost
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • mda...deci se pare ca nu comenteaza nimeni nimic
            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

            Comment


            • nimeni nu comenteaza nimic faceti un dinala cu voturi cinei pentru cine impotriva sau pe cine ar vrea sa se aleaga si sa voteze baietii..:d o parere zic si eu)

              Comment


              • Sanchy...ce sa votezi daca nu participa nimeni pentru functie? Esti orb ?
                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                Comment


                • 1.mai usor cu acuzatiile :d
                  2.poate daca sar da vestea ca se va face asa ceva sar mai baga si alti teai gandit la asta?

                  Comment


                  • Unu la mana n-am acuzat ci te-am atentionat!
                    Doi la mana...exista telefoane, lumea comunica...si nu prea vrea functia ca e ocupata...lumea munceste...doar noi 2 frecam menta...
                    Trei la mana...trebuie unu cu vechime, nu unul care a venit de 2 ori la intalnire
                    Patru la mana mie imi e indiferent cine se pune Co-organizator dar sunt impotriva ocuparii functiei de noii veniti...
                    Salute!!!

                    P.S: A zis Marian mai sus sa incercam sa avem grija la limbajul mirc...deci se poate scrie si un pic mai corect!
                    Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                    Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                    Comment


                    • Salutare dragilor , Vad ca s-a cam incins atmosfera pe aici pe la noi si nu stiu daca ar fi un motiv prea mare .
                      Haideti baieti sa nu ne certam din te miri ce un post de co-organizator ca rade lumile de noi.
                      Daca chiar vreti supunem si la vot postul de co-organizator daca Marian chiar nu mai vrea sal detina si am sa vorbesc si cu el in seara asta si o so discutam la intilnire .

                      Comment


                      • Ooo salut domnu`... nu se cearta nimeni pe aici...doar explicam si noi unele detalii...si ne dam cu parerea
                        Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                        Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                        Comment


                        • Aveti grija...sa nu faceti riduri de la atata stres ...astazi voi face un ,,sondaj telefonic,,,sa vedem ce si cum... întradevăr pentru functie sunt luati in calcul doar cei cu ,,vechime,, ...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • s-a gasit organizator...se baga horu.razvan...eu unul sunt de acord pentru el...are si vechime...si tot
                            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                            Comment


                            • ala de acord ala deacord gata sa votat)

                              Comment


                              • deci are 2 voturi razvan...pana acum
                                L-ati vazut pe Bute?
                                Mie mi s-a parut cam aranjat meciul...imposibil sa nu fi ripostat...dar...cine stie a facut englezul meci frumos
                                Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                                Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google