Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari!!! dai o bere blonda
    Am vorbit cu manu si vrea si el!

    1.kenvelo-1set
    2.mat-2seturi
    3.olos35-1set
    4.virago-1set
    5.ionut usj-1set
    6.linxy-1set
    7.adi(prieten cu linxy)-1set
    8.prieten ionut-1set
    9.luci berian-1set ?
    10.florin buzz-1set ?
    11.cristi taxi-1set
    12.manup-1 set
    cam atatea sunt tura aceasta...

    Comment


    • sA NU-I LASATI PE CEI 2 FARA STIKERE!!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Stai linistit ca nu va fii asa!Se vor tipari in jur de 13-15 stikere.Toata treaba e sa nu il tinem pe marian cu bani blocati.

        Comment


        • Lista e lista...se va respecta intocmai...daca mai vrea cineva ...onoram comanda saptamana viiitoare...PERSONAL...va provoc la un fulger saptamana viitoare...atat ma tine deocamdata...daca mai vrea cineva ,careva ceva inscriptii...actipilturi...repede sa spuna...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Da mai vreau eu ceva:un stiker mare mare dar mare sa fie :VREAU BANI!!!!
            glumesc desigur
            De abea asteptam acel fulger pardon acea intalnire blitz (sperand sa ii functioneze blitul lui Vlad )

            Comment


            • Da...da...si ma duceti si pe mine sa vad aiberguri...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • Originally posted by marianhorduna View Post
                Lista e lista...se va respecta intocmai...daca mai vrea cineva ...onoram comanda saptamana viiitoare...PERSONAL...va provoc la un fulger saptamana viitoare...atat ma tine deocamdata...daca mai vrea cineva ,careva ceva inscriptii...actipilturi...repede sa spuna...
                Ok MAriane, te asteptam cu drag , sa nu-mi uiti premiul (chiar daca e si cu bani!), si as avea o rugaminte daca te mai intalnesti cu baiatul cu stikerele, mi-a uitat sa-mi trimita stikerele pt oglinda (numarul masinii). Ma poti ajuta?!!?
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Buna de dimineata...ce nu fac eu pentru tine...am sa incerc sa dau de el...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • buna dimineata tuturor!!o zi frumosa si usoara si un week fain de tot
                    Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                    Comment


                    • Mama, ce zapada e afara!! Si vad ca tot ninge...o zi faina! E super ca azi e vineri!!!
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • Virago am rezolvato ...marti sau miercuri le ai...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • A venit iarna si gerul,ce imi place!

                          Comment


                          • faina zi...pacat ca era gheata pe drumuri si se mergea greu...in rest totul fain
                            Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                            Comment


                            • Originally posted by marianhorduna View Post
                              Virago am rezolvato ...marti sau miercuri le ai...
                              Ok Mariane, mai stia nr masinii?!?!
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • Ce urat era azi in petrosani pe la 11 pfff...se simtea nevoia de cauciuce de iarna.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google