Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa va fie rusine daca v-ati gandit la ce m-am gandit eu...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Mariane, la noi e o diferenta!! Noi facem nu gandim!!!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Rusine rusine....dar ce zambeam toti azi cand eram serviti.
        Apropo Vlad cand ti-a adus sucul unde te uitai?numarai gheata din pahar sau te uitat...la ...aibag-uri?
        Nu de alta dar eu nu aveam pozitie sa le studiez

        Comment


        • Sa inteleg ca sa intamplat ceva si la cricul lui Vladut...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Originally posted by IonutUSJ View Post
            Rusine rusine....dar ce zambeam toti azi cand eram serviti.
            Apropo Vlad cand ti-a adus sucul unde te uitai?numarai gheata din pahar sau te uitat...la ...aibag-uri?
            Nu de alta dar eu nu aveam pozitie sa le studiez
            Dar voi de ce credeti ca am fugit repede acasa?!!? Cumparaturi ha???
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • d'asta ai plecat tu asa de repede acasa

              Comment


              • Poi vezi?!!? Nici nu am mai asteptat comfirmarea, am si tulit-o!!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Vlad in legatura cu regionala nu cred ca pot ajunge fiindca stau foarte slab cu finantele .Daca era totul ok mergeam ca mi-as fi dorit.

                  Comment


                  • Sa vedem daca sunt doritori!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Pi daca vrei sa mergi te trecem in cpul unei lise si asteptam...

                      Ce analfabet am scris...tastatura bat-o vina...
                      Last edited by marianhorduna; 5 December 2010, 13:44. Reason: Automerged Doublepost
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • E duminica se intelege...a dat lenea in tine
                        Si in capul listei voi avea de asteptat multtttttttt!!!!

                        Comment


                        • Nu Ionut...eu pe Vlad il vroiam in capul listei...stiu ca a venit criza si la tine...la Vlad vad ca ia murit matusa Tamara...nu putem sa ne punem cu el noi...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • El are toate sansele .
                            De ce nu avem si noi o matusa tamara care sa dea coltul

                            Comment


                            • I-am dat lui si norocul meu...
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • Mai dati-mi si mie putintica noroc ca asa am nevoie de el!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google