Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am fugit de la munca...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Eu acum fug la cafea

      Comment


      • Dupa cum discutaram mai dedemult azi am rezolvat-o...e vorba de stikarul cu logan club de pe parbriz si sigla de pe luneta ,am facut-o putin mai mare sa dea mai bine...are mi se pare 16x12...am sa urc si niste poze facute in casa scuze claritatea da nu am scula lui Vlad...

        Ca pret e 7 ron ambele daca luam 10 seturi...e folie cu autotransfer sau cum drac se spune...sa ne hotaram cate bucati sa comandam...

        Daca va hotarati repede pana maine la pranz le puteti avea saptamana asta fara cheltuieli suplimentare...
        Attached Files
        Last edited by marianhorduna; 7 December 2010, 20:56.
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • vreau si eu stikere sa pun si eu pe parbriz si luneta...si unde mai aveti si voi sa am la fel.

          si de sambata da) apar si eu
          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

          Comment


          • Kenvelo esti asteptat cu drag...felicitari pentru reusita si sa curga ,,vin,,...
            Hai sa facem si lista pentru stikare si sigla...7ron ambele...la condanda de minim 10 seturi...
            1.marianhorduna-1set
            2.kenvelo -1set
            3.mat -2set
            4.olos35 -1set
            Last edited by marianhorduna; 7 December 2010, 23:24.
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • yo vreau 2 stikere logan club cu vj pentru parbriz si doua sigle
              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

              Comment


              • Stati asa! Eu acu m-am trezit...defapt "scula" m-a trezit...ce facem cu cea care e lipita pe masina!? LE lipim pe astea?? Cu cealalta cum ramane??
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Marian vreau eu cite una din fiecare

                  Comment


                  • olos35 ceau ce mai faci domnule ?
                    sigpic #

                    Comment


                    • Virago...referitor la stikarul cu logan club tu erai singurul care avea cu v.jiului scris...poti sa-l pastrezi...referitor la sigla cred ca e mai ok mergem si noi inainte cu tehnologia...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • Sal adimrv, ce sa fac si eu un pic pe forum.

                        Comment


                        • OOOOOOOO...lume noua....buna seara boss...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • la cine te referi marian ??????

                            Comment


                            • ma bucur ca te aud, de cand am schimbat serviciul nu mai vin pe la voi , frumoasa zona aveti Valea jiului . dar colegul mai vine pe la voi in caz ca trimiteti ceva la timisoara sau de la
                              sigpic #

                              Comment


                              • de aiai nu ia mai venit prin Valea-Jiului ca ti-ai schimbat serviciul .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google