Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din cate imi aduc aminte 25 de lei...si cu vopseaua merge si cu spray....eu am facut asa si a tinut..apoi cum vrei

    25 de lei parca
    Last edited by horu.razvan; 3 April 2011, 00:07. Reason: Automerged Doublepost
    Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

    Comment


    • nu prea e grozava vopseaua "speciala" am dat eu la megane cu sprei special si nu am fost prea incantat.. la logan am facut cu vopsea la cutie si cu pensula si a iesit mult mai bine... spreiu e mai mult diluant decat vopsea.....
      http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

      Comment


      • MAtei ce vopsea ai folosit?
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • nustiu.. nustiu deastea ... mi-a dad un prieten sa imi dau pe tamburi si etrieri nu mai stiu cum se numea .. cred ca duralkid sau ceva de genu ...
          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

          Comment


          • Ziua buna!
            Ce faceti colegii?
            A-ti mers la bronzalit?pe vremea asta frumoasa?

            Comment


            • O rugaminte la voi prietenii mei...cine ma edifica si pe mine...LA CATE INTALNIRI LOGAN CLUB VALEA JIULUI A PARTICIPAT CIPRIAN 18...va multumesc anticipat de ajutor...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • Eu acu am venit, am fost la Cheile Butii si la Marian la munca, da nu era sa ma faca si el o tura cu gondola...a trebuit sa renunt la un plin saptamana asta!!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • Sa mai ziceti ca nu fac parte din "Fanatic Club". Un singur regret am, nu m-a dus capul sa intorc masina sa se vada stikerele!!!! Daca nu-mi conoasteti masina, sa ziceti sa o incercuiesc!!! Logan forever!!!
                  Attached Files
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Te-a golit de bani Marian,ah?vai ..vai...vai...

                    P.S. Si cica profesorii nu au salarii bune ...eu student vai mama mea ...d'abea mai bag gaz

                    Comment


                    • Ma tu te-ai ridicat in piciore sa faci poznele astea...care e masina ta..cea alba??????
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • Normal ca nu, am respectat legea!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Si eu care credeam ca e cea neagra mare ....

                          Comment


                          • Pe unde ati disparut toti!?!?
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Eu cu lucru pe acasa...am intrat sa mai citesc una alta pe forum.
                              Tu ce mai zici ca faci Vlad?

                              Comment


                              • Un pic pe la masina, pe acasa azi...maine sa vad daca poate sa-mi puna pe strung rezerva....daca nu la pila frate, totusi sper sa poata sa fac un lucru de calitate...
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google