Ce Imbunatatiri Aducem Loganurilor,singuri...sau Cu Ajutor...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ma poate ajuta si pe mine cineva cu schimbarea culorii bordului si cu cat
    astept un raspuns poate facem si o programare pt saptamana viitoare ca sa le si schimbam
    id messenger:merlan.alexandru

    Comment


    • #77
      salut bullet88 pai la tine la tg jiu e un baiat iuli care se ocupa de asa ceva cauta pe threadul vostru de la tg jiu o zi buna

      Comment


      • #78
        Bogdanele mersi mult pentru plafoniera...mai trebuie sa o si montez cand voi avea timp si voi avea si eu 2 "veioze" in masina -

        Comment


        • #79
          ionut bafta cu montatul sa o stapanesti sanatos "veiozele" or sa te ajute mult mai ales noaptea cand ai treaba prin spate pe bancheta

          Comment


          • #80
            Eh...eu nu fac nimica pe bacheta din spate...de ce ma dai de gol ...u zici din experienta ta...."huta-huta" ....la lumina veiozei ???

            Comment


            • #81
              ehh nah pai tu de ce crezi ca m-am agitat atata sa montez plafoniera si pe spate?
              ma durea mana sa ma intind pana in fata

              Comment


              • #82
                Eu as vrea sa fiu schimbul care schimba schimbul pe banchetele voastre...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • #83
                  ) Mariane hai ca ai fost tare la faza asta)
                  intelege-ne si pe noi ca suntem tineri

                  Comment


                  • #84
                    Ce vrei sa insinuiezi...?ca nu mai pot...sau ca nu mai am cu ce...?
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • #85
                      )
                      esti de belea nu insinuez doamne fereste dar tu ai familie copii
                      noi inca suntem liberi

                      Comment


                      • #86
                        ti-e ciuda pe noi mariane ... ) ?? ai fost si u tanar .. candva . acum a venit momentu sa te gandesti la pensie )
                        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                        Comment


                        • #87
                          Doar pentru faptul ca am nevasta si copil imi luati dreptul la viata....?...bineeeeeeee...mai vorbim noi.......
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • #88
                            salutare baieti...vreau sa imi schimb folia de pe geamurile de fata cu una un pic mai inchisa...care ma puteti ajuta cu montaju ei... si as mai dori si un parasolar...

                            "multumesc"

                            Comment


                            • #89
                              Marius salut daca vrei iti pot recomanda pe cineva de aici de la mine a pus folie la o gramada din valea jiului la loganul ala de scoala cu ALX la numar la ala cu KEO etc lucreaza la smurd la vulcan daca vrei iti pot lasa pe privat numarul lui de telefon

                              Comment


                              • #90
                                ok...bogdan poti sa mi-l dai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google