Ce Imbunatatiri Aducem Loganurilor,singuri...sau Cu Ajutor...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Virago cum para de la cunostinta ta Q7 si ai rezolvat problema...ma chinui de o luna sa fac pe masina mea asa ceva...am renuntat...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Bine dupa cate stiu si pe un focus este asa ceva...sincer nu-mi tre un q7, poate numai sa-l vand!!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Raule care esti ....
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • salutare loganisti, sa aveti drumuri bune!!!
          sigpic

          Comment


          • Si tu la fel!!



            Mariane sa nu uiti de suport de numere!!! Duminica vin si eu spre casa, sa vad poate imi pun gaz pe masinuta.
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • treaba cu farurile e o treaba buna si mai tare ar fi daca se poate face ceva cand apasam de doua ori pe butonul inkis sa se ridice si geamurile .....
              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

              Comment


              • Pentru geamuri Mat iti recomand un modul de geamuri,cand inchizi masina se vor inchide si geamurile.

                Comment


                • Modul inchidere geamuri am si eu, pt toate 4. Daca am geamurile deschise in momentul in care inchis masina se inchid si geamurile.
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Bai ...bag de seama ca aveti imprimanta de ultima generatie...pentru multiplicat bani...bai numai prostii aveti in cap....
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • Da, asa-i, trebuie imbunatatit loganul mereu!!
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • Bine ar fii sa avem imprimanta de facut bani

                        Comment


                        • Eu am vazut si pe un Leon...si am vazut mai multe,in general astea mai noi dupa 2008-2009...
                          Deci sa inteleg ca nimeni nu a incercat asa ceva.Nu il incumeta pe nimeni?
                          sigpic

                          Comment


                          • Pacco...mergi la intalnirile L.C.Bucuresti...intreaba si sigur vei rezolva problema...sunt baieti care au asa ceva pe masina...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • Ok.Ms.Daca reusesc sa imi fac timp o sa trec.Te salut.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sa nu uiti sa ne anunti si pe noi daca ai gasit raspuns problemei!!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google