Ce Imbunatatiri Aducem Loganurilor,singuri...sau Cu Ajutor...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by mar1u5 View Post
    ok...bogdan poti sa mi-l dai...
    0725924700 ionut il cheama ii zici despre ce e vorba si ca ai numarul de la mine

    Comment


    • #92
      bine bogdan multumesc

      Comment


      • #93
        Cei de la Dacia au facut economie de material si nu au mai pus aparatori de plastic la oalele din spate (la roti) ... ma gandeam ca s-ar putea confectiona asa ceva din material cum sunt presurile de "panza" pt masina cele de la picioare ( am vazut la multe masini noi straine).
        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

        Comment


        • #94
          Raul tu parca ti-ai pus filtru de polen pe PH2-iul tau...filtrul este la fel ca la PH1 sau e alt model?
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • #95
            Eu stiu ca e acelasi...sper sa nu gresesc! Oricum e unul dintre cele mai bune imbunatatiri.
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • #96
              Stiu Virago,am simtit-o pe pielea mea...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • #97
                filtrul de habitaclu chiar mi se pare ceva super eu l-am testat ieri in conditii extreme am fost in Obarsia lotrului la plimbare si acolo lucreaza la drum trec doar masini mari e un praf de nedescris cu geamurile inchise si cu aeroterma la nivelul doi mergeam in spatele unei rabe mari era alb totul) si nu a intrat praf in masina deloc deci sincer merita

                Comment


                • #98
                  Eu din aprilie il am montat. Singurul regret: nu stiu de ce nu l-am montat de acu 2 ani de cand am masina?!
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • #99
                    Deci trebuie sa fac tot posibilul sa imi montez si eu unul ca nu se mai poate.

                    Comment


                    • Filtrul de polen e sfant.... merita
                      http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                      Comment


                      • Categoric trebuie!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Am luat eu unul pentru cineva sambata...de la MAN...50,00RON...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Va salut.
                            Stingerea si aprinderea farurilor la inchiderea/deschiderea masinii din alarma a facut careva?Daca da as dori mai multe informatii.Deci farurile aprinse,inchid masina din alarma se sting si farurile.Deschide masina se aprind farurile.
                            sigpic

                            Comment


                            • woow fain asa si eu as vrea sa fac asa ceva ce fel de alarma ai foloisit ?

                              Comment


                              • Nu e vorba de ceva modul coming-home ceva?! Sunt si pe ford chestii de genul asta, binenteles are o cunostinta un q7 si inchide masina din telecomanda si se sting si farurile!!Oricum daca se poate face chestia asta ma bag si eu!!
                                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google