VTM - Sinaia 2013 Invitatie La Defilarea Loganurilor Tunate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mdea, umbla pe FB o filmare cu urcarea. Se vede clar ca se oprea coloana la fiecare viraj. Fiind in spate de tot, n-am prea stiut ce se intampla.

    Nici acum nu inteleg ce s-a vrut de fapt. Stiu doar ce am facut : o defilare la pas in cadrul unei competitii de viteza, acolo unde spectatorii vor sa vada actiune, zgomot, cauciucuri violate si motoare molestate. Spuneam mai sus : mai bine lasam ligheanul in parcare si ma uitam la adevaratii sportivi.

    Abia astept anul viitor sa ma simt "important" in campionatul in care voi participa. Pana atunci, HAI BOGDAN RUSEA !
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • #17
      ) se poate inchide..e inutil deja thread-ul asta )) detinator de logan isi face masina lighean ))) sincer imi pare rau ca m-am implicat si am vrut sa facem ceva!

      Comment


      • #18
        tu traiesti cu impresia ca ai vreun "avion" cu vopsea mata si plug ?!

        Comment


        • #19
          Au fost si 2 avioane acolo cu carapace de logan ....dar au ales sa stea pe bara din cauza excesului de zel de care au dat dovada "organizatori"
          sigpic
          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

          Comment


          • #20
            Eu ii spun la a mea rabla sau cazan. Cand o sa am o masina mai rasarita ii voi spune rapciuga cu rulmenti!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • #21
              A mea e deja racheta...ragusita si gripata @Dady, asa imi poreclesc tigaia de mult timp...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #22
                lasa-l fofule pe dady, el inca nu a depasit stadiul de masina "TUNATA" stil NFS de acum multi ani

                Comment


                • #23
                  Fara suparare dar sa fi fost si eu nu puteam merge in pas de defilare pe un traseu ce era destinat unui campionat de raliuri. Preferam sa las masina in parcare decat sa merg ca o rata bearca leganandu-ma ))

                  Acum voi stiti ce era scris in regulament. Daca era scris doar pentru defilare asta era , daca nu scria nimic de asa ceva trebuia sa-i dati in gusa si gata
                  Un regulament este trecut pe hartie frumos, cu semnaturi de catre primarie tot. Doar din vorbe regulament .... nu stiu ce sa zic. Cam asta am inteles eu pe aici ca s-a intamplat acum voi stiti mai bine
                  Last edited by Christnacht; 25 July 2013, 10:12.
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • #24
                    Avarii...low&slow.....fremosssss )
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #25
                      Si de la mine un filmulet : http://www.youtube.com/watch?v=UxRoQ...ature=youtu.be A filmat o cunostinta de-a mea. La final, cazanul suprem, maxim de agitat.

                      @Cristnacht, indicatiile arbitrilor au fost suficient de clare : "se merge ritmat, fara OPRIRE pe traseu, fara depasire, cat se poate de repede sus, intoarceti unde se poate si va asezati la rand."

                      Acum, ca s-au respectat sau nu... Asta e. A calcat si troaca mea pe urmele unor campioni, se sa zic... Mersi ! Mai vreau !

                      Reactia publicului : no comment :|
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        l-a umplut de "respect" pe Pss.....
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • #27
                          Nu l-a avut deloc la inima pe PSS-ul )
                          Defilare ca defilare dar macar sa fi mers si voi ca ceilalti piloti Dsign era deja turbat, si-a lasat distanta buna ca sa se joace si el )
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • #28
                            Daca aveam loc, legam cele 2 viraje de la manastire ca la raliu, de-a latul. Dar ma impingea arbitrul de la spate
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              imi place reactia celui care a filmat cand a vazut loganu verde..))
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                ai grija prietene ca daca dai in loganul verde dai in primarul din Sinaia

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google