VTM - Sinaia 2013 Invitatie La Defilarea Loganurilor Tunate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    da..iar tu erai compleCt exasperat trageai pe dreapta si aruncai cu bolovani duPA mine scz de off dar mai destresam atmosfera :P
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #62
      Foarte frumos din partea voastra cei cu loganurile super vitaminizate gata de raliu )) sa organizati voi evenimente la care sa participati numai voi si in care va faceati voi regulile dar ca dovada de romanism pur zicea unul mai sus ca daca nu am semnat nimic sa ne pisam pe vorbe!! Idioti de romania cu care nu se poate face nimic. Cu parere de rau ma retrag din clubul in care nu am ce cauta eu cu al meu plug.

      Comment


      • #63
        Nu cred ca-i cazul sa reactionezi ca un copil de 5 ani, sa-ti iai jucariile si sa pleci.

        Daca nici acum nu vezi unde-i greseala, atunci te inteleg.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • #64
          eu unul nu am intrat pana acum pe forum ca e barfa maxima si de rahat.pe mine nu ma intereseaza cine si care are cel mai tare logan.arunci bani pe apa asta inseamna a investi in logan.dacia nu e masina.baietii de la arges si dsign au fost super dar arogantii aia 2 de la buc cu cate 200 de cai pe roata m au scos din sarite.m am jurat ca nu o sa am niciodata dacie,dar ggd m a incantat.singurul logan foc e al lui rusea.restul cazane pline de fibra si cu maxim 20 de cai...bine mai sunt si mai puternice pacat ca nu au urcat si ei asa la pas.ati urcat un filmulet in care suntem apostrofati...sunt si altele in care lumea s a bucurat sa ne vada.asa din taste toata lumea e tare dar ii intreb pe pilotii aia 2 ce masini mai au sau au mai avut si cine a auzit de ei.imi e greata de toata spalatura asta de varza.nu mai trb sa invitam pe nimeni eram eu sorin dragos si mai aveam 2 forduri si un bmw aranjat prin zona si era totul ok.dar dak ne a mancat in cur...oricum nu o sa mai merg pe la nici un expo tuningfest sau poolfest sau sa rada lumea de mine ca urc la vtm cu 10km/h.astept sa vad ce actiuni intreprind soarecii aia 2 ca sa ne dea pe spate k la noi a iesit urat.oricum eusebiu trebuie sa tina cu toti k na...si inca o data multumiri celor care au urcat alaturi de noi.eu oricum dupa manastire am ars o...nu asa tare ca am 18" mult chit si cai putini.va pupa jean!!!!!!!!!!!!

          si numai bateti atat in primar ca a fost un dulce.puteam veni 50 nu era problema.poate pe design sa il mai vad la vtm participand ca restul nici in dreapta la vreun pilot nu aveti ce cauta...cu max 2 exceptii...

          la mine si la pss e un defect profesional de a reactiona mai urat si de a fi mai ai draq dar cand te umfli tare si nu ai de ce nu ai cum sa fi calm...

          noi stiam ca o sa fie o simpla defilare.pss si inca vreo 2 dintre noi au fost singurii de la start care nu au aflat ca ne putem prostitua...abia dupe ce ne am sunat intre noi s a mers mai altfel...
          Last edited by DragoshFRF; 31 July 2013, 13:11. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #65
            Inchide cineva topicul asta???
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #66
              @ DragosFRF
              Jur...mi-au fost necesare cateva zeci de minute sa citesc si sa inteleg ce ai dorit sa scrii...si nici acum nu sunt sigur daca am inteles.

              Am inteles doar ca primarul are 20 cai din fibra ?

              Comment


              • #67
                cred ca esti singurul care nu ai inteles.da si eu zic ca poate fi inchis.important e ca toata lumea a inteles ca primarul are 20cp din fibra...

                acum daca nu am pus . si , si nu am inceput cu litera mare de la capat nu inseamna ca nu se intelege...si cine draq sa inchida acest topic daca moderatorii sunt din BUCURESTI...asa ca hai sa ne mai balacarim ca la piata...nu uitati de seminte...imi e scarba...toti sunteti frumosi destepti cu masini tari cai multi si foarte experimentati(astia din buc)noi suntem pleava...dar c sa facem...invatam de la voi astia crescuti numai cu kyss airride camber anvelope trase low si alte branduri...
                Last edited by DragoshFRF; 31 July 2013, 13:59. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #68
                  dsign are dreptate.ma ardeau calcaiele..d-aia nu am venit cu alte jante si nici nu am luat 2 de la rusea ca ma mancau si mai rau)).am incercat sa ma conformez regulilor insa am profitat de "portita"de a-mi lasa ceva spatiu in spatele pss-uli.oricum nu am masina de vtm.am masina de mers cu sotia la doctor ,de dus copilul in parc.insa sunt fericit ca am putut sa fac acea urcare si o coborare(a fost si un efort financiar:am venit singur si sotia urmeaza sa nasca iar taraba mea nu e nici diesel nici gaz ) ).imi pare maxim rau de discutia de la spalatorie.in fine..un filmulet si cu coborarea.multumiri aceluias prieten alex-MCA
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by DragoshFRF View Post
                    cred ca esti singurul care nu ai inteles.da si eu zic ca poate fi inchis.important e ca toata lumea a inteles ca primarul are 20cp din fibra...

                    acum daca nu am pus . si , si nu am inceput cu litera mare de la capat nu inseamna ca nu se intelege...si cine draq sa inchida acest topic daca moderatorii sunt din BUCURESTI...asa ca hai sa ne mai balacarim ca la piata...nu uitati de seminte...imi e scarba...toti sunteti frumosi destepti cu masini tari cai multi si foarte experimentati(astia din buc)noi suntem pleava...dar c sa facem...invatam de la voi astia crescuti numai cu kyss airride camber anvelope trase low si alte branduri...
                    Eu nu am nimic cu tine sau cu frustrarile tale...am cu modul in care scrii. Ma dor ochii si creierul intra in stare de shoc cand vede arabo-chinezo-norvegiana aia.
                    Vrei sa fii hater ? Nici o problema...societatea are nevoie de hateri...dar invata sa scrii corect si totul e ok...crede-ma, totul e ok daca scrii corect.
                    Last edited by alessandro; 31 July 2013, 14:16.

                    Comment


                    • #70
                      Alt frustrat...
                      Nu-ti mai bate capul ca oricum, nu e capabil de coerenta in gandire, dar in scriere ?!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #71
                        Mda, no comment la ce e aici !!!

                        Sa ne vedem sanatosi la urmatoarele evenimente

                        Bitza... dau cu o shaorma cu proxima ocazie!!!
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • #72
                          Asta si multi altii cu arama pe fata au o problema cu bucurestiul.
                          Multumim ca ne invidiati ! Pupa.ma.r jean !

                          Sent from my GT-S6802

                          Comment


                          • #73
                            Dady Sinaia!
                            Stiu ca la mine te-ai referit si nu am avut vocabularul asta cu " sa ne pisam pe nu stiu ce", nu imi sta in caracter sa scriu asa ceva nici sa vorbesc asa.
                            Am scris doar ca ce trebuia scris in regulament! Daca scria in regulament ca cei din afara competitiei trebuie sa mearga usor trebuia sa se mearga asa dar din cate am citit pe aici cei care se ocupau cu organizarea vroiau sa se mearga mai in forta.
                            Faza cu "unu mai sus " suntem colegi toti aici nu maturatori. Purtam discutii atat, cand ne intalnim bem o bere

                            Adevarul e ca m-am bagat ca musca in .... calului, nici nu am fost la eveniment dar imi tocesc ghearele de pomana pe aici dar am zis ca na ... sunt si eu innebunit dupa raliuri si sa fi fost acolo n-as fi suportat sa merg ca o rata beata

                            p.s. "Plugul tau" chiar imi place, a fost un kit reusit pentru Dacia Logan! Mai lasata umpic masinuta si e ok.
                            Last edited by Christnacht; 31 July 2013, 15:38.
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • #74
                              S-a mutat sherparia aici, sau aici e sherparie de Sinaia ?
                              No offence, dar chiar trebuie sa se ajunga la insulte si alte tampenii ca sa fie inchis topic-ul ?

                              Comment


                              • #75
                                Presupun ca sunt multe lucruri care ii macina pe unii si cand se da cel mai mic motiv, totul explodeaza

                                Oricum, ma bucur ca am aflat: anul asta se poarta KYS, airride, Low.. )
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google