VTM - Sinaia 2013 Invitatie La Defilarea Loganurilor Tunate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Cred ca voi vreti sa aveti interdictie in Sinaia ...
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • #32
      noroc ca are ocolitoare..)
      sigpic

      Comment


      • #33
        zici ca ai interdictie in Monte Carlo ) auzi la el interdictie...

        Comment


        • #34
          Originally posted by c.vio View Post
          ai grija prietene ca daca dai in loganul verde dai in primarul din Sinaia
          Nu ca dai in primarul de Sinaia, e mai grav, dai in guvernatorul de Prahova! Pffff.....)))

          Sent from my iPhone using Forum Runner
          LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

          Comment


          • #35
            Ce nu imi place ca inca nu avem niste spectatori educati dar asta e Romania ce naiba sa facem ... de pe margine toti comenteaza dar unii semnalizeaza cand se face o curba la dreapta sau stanga. Am vazut prin tara cativa care faceau asa ) rasul plansului
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • #36
              "Bai astia importantii si cu fite de Bucuresti"......acu serios ,daca si in titlul threadului scrie...VTM - Sinaia 2013 Invitatie La Defilarea Loganurilor Tunate....ce nu intelegeti........a fost o "Defilare" (DEFILÁRE s. 1. v. perindare. 2. v. paradă. ..sursa dex.ro) nu o "CURSA V.T.M."....nu o proba speciala ...etc.etc.etc.......
              Haideti sa nu mai facem misto de unu si de altul..sau caterinca cum se spune pe la voi prin Bucuresti... Sunteti buni numa de asa ceva ??? ..
              Nu mai bine incercati sa faceti o Nationala, sa obtineti si voi o invitatie la un eveniment in care sa fim prezenti si cei din tara,in care sa facem o "Defilare"..sa ORGANIZATI CEVA IN FOLOSUL TUTUROR POSESORILOR DE LOGAN.
              Daca cineva face ceva si reuseste sa obtina unele favoruri...dati cu jigniri si mistouri in el.Ganditi-va ca poate unele persoane de la "Capitala" tocmai de aceea nu sunt acceptate in "provincie".
              Urat ..urat..din partea voastra...in loc sa discutati civilizat faceti "caterinca"..si vorbiti oamenii pe la spate...
              Asta e parerea mea generala despre ceea ce am citit aici...daca e gresita corectati-ma si haideti sa purtam un dialog civilizat si onest..si in special sa fim colegi ci nu barfitori.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Dany_DNY View Post
                Cred ca voi vreti sa aveti interdictie in Sinaia ...
                Amenintare cocalareasca de pustan cu fumuri in cap.
                Copchile, te crezi vreun mafiot ?

                Comment


                • #38
                  Razvi,ai inteles gresit..nu era o amenintare din partea lui...era doar o "gluma de Bucuresti"...nu spusa cu rautate.ci doar asa de funny...citeste posturile din urma postului lui si o sa-ti dai seama la ce se referea...
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #39
                    Cand a castigat APV-u in fata lu' KYS la Mioveni tot gluma de Bucuresti a fost ?

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Razvy View Post
                      Amenintare cocalareasca de pustan cu fumuri in cap.
                      Copchile, te crezi vreun mafiot ?
                      El nu, dar poate eu sunt.
                      Ce e cu atitudinea asta?

                      @sebita: nu mai face pe lupul moralist, ca efectiv nu este cazul. Cand vei face ceva in folosul Logan Club, si nu al tau, vorbim atunci. Pana atunci gura mica, ca pute pana aici.

                      Daca nu mai este nimic constructiv de spus, eu cred ca ar trebui sa inchidem aici.

                      Comment


                      • #41
                        @sebita, iei partea cui nu trebuie.

                        Sunt cateva aspecte :

                        1. Nu intereseaza pe nimeni de pe margine (ma refer la spectatori) si cu atat mai mult pe nimeni dintre participanti sa vada pe traseu o defilare de Loganuri, de parca cine stie ce minim Bentley ar fi Loganul.
                        2. N-am stiut decat dupa ce am ajuns acasa ca de fapt s-a gandit a fi "defilare". Sa moara fibra de sticla daca ma mai asociam...
                        3. Eu am fost invitat de catre Bitza care mi-a spus asa : facem 3-4 treceri in urma concurentilor, in regim de antrenament, cu max treapta a2a. La cat de lesinat e Loganul de strada, oricum nu prea ai unde sa dai mai mult de a2a petraseul respectiv. Nu m-am gandit niciodata ca va trebui sa ma opresc din 5 in 5 metri sa salut spectatorii (care apropo, erau cu "ce mama ciorii cauta ma si astia p-aici?")

                        4. Daca voi va ganditi intotdeauna la un versus intre provincie si Bucuresti asta este strict problema voastra. Pe mine nu ma bagati in kkturi de-astea. Daca s-a considerat ca pot face parte dintr-o adunare si am fost invitat, am venit.

                        5. Problema cu organizarea la Bucuresti este una spinoasa. Am facut sute de km pe banii mei in incercarea de a organiza ceva pe langa Bucuresti si tot n-am reusit. Traiasca coruptia, noi am vrut, au vrut si ei, dar pe bani. Discutia e alta aici.

                        6. Discutia aici este despre cat de ostil am fost primiti la un eveniment la care am fost invitati : cu jigniri gratuite, cu lipsa de onestitate (ii tot intreba marele PSS pe astia daca s-au inscris undeva, desi eu am aflat de topicul asta fix atuinci, de la el...), cu manifestari de piata Obor si cu spectacol tiganesc pe marginea santului.

                        7. Imi sunteti dragi cu totii, insa in momentul in care voi fi invitat undeva, o sa imi rezerv politicos dreptul de a nu veni in cazul in care printre organizatori apare un anume domn. Imi pare rau, insa nu imi place sa fie scandal, tocmai de aceea evit astfel de persoane.

                        8. Discutia cu APV e in alta liga, in alta parte. Mutati-va de aici. Aici ar fi bine sa punem niste poze, fimulete, daca tot ne-am ostenit sa mergem la pas prin Sinaia.
                        Last edited by dsign; 28 July 2013, 11:31.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          poate ii pute gura lu sebi dar cu atitudinea ta cum sta treaba dl Cezar? La altii pute la unii miroase dar tot rahatul ala e ,la regionalele si nationalele organizate de noi sau simtit bine si sau distrat sute de loganisti daca pentru tine asta nu e o treaba poate ne lamuresti tu,cu privire la apv nu brasovul a hotarat castigatorul asa ca nu mai vorbiti aiurea . Si nu in ultimul rand , daca e defilare..pai defilare e...simplu..
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • #43
                            " @sebita: nu mai face pe lupul moralist, ca efectiv nu este cazul. Cand vei face ceva in folosul Logan Club, si nu al tau, vorbim atunci. Pana atunci gura mica, ca pute pana aici. "

                            Eu cred ca ce am facut pana acum a fost in folosul tuturor din club...asa ca ptr, ceea ce ai afirmat te rog frumos sa vi cu exemple concrete si viabile, ca ceea ce am facut a fost in folosul meu...vezi asta inseamna atitudine de .........

                            @dsign.....

                            Nu iau partea nimanui,mai ales ca din cauza problemelor tehnice cu masina nu am reusit sa ajung si eu..eu ma refeream strisct la ceea ce sa scris in acest thread..
                            Tu ai PERFECTA dreptate in tot ceea ce ai scris in posturile tale....si sti bine ca te respect ca om,coleg de club,cunostintele tale in tot cea ce intreprinzi,etc. etc..
                            Nu fac diferenta intre Bucuresti si Provincie, dar nu pot fi nici indiferent la mistourile facute de anumiti colegi de club..care nu isi au rostul,si il fac intodeauna fata de cineva care incearca sa faca ceva in acest club.Sunt de apreciat toti care intreprind ceva...
                            Totusi trebuie spus concret ce sa intamplat acolo asa cum ai spus-o tu in principal,fara mistouri si fara aberatii,realitatea trebuie spusa franc si la obiect..
                            Daca sa vrut o "defilare" si a iesit altceva asta e...daca "unii" au avut atitudini de prost gust fata de altii care poate au facut un efort sa ajunga la eveniment acele persoane,persoana..trebuie sanctionata verbal intr-un mod civilizat..asa este corect...nu avem de unde sti ce moment prost o fi avut PSS..sa-i acordam clementa ??? poate da poate nu..dar clementa trebuie sa fie corecta si spusa/scrisa.

                            Legat de APV & KIS....corect nu e aici de discutat..dar ca sa va luminez totusi...
                            Eu personal,si din partea Clubului Kronstadt..si in special al sponsorului nostru oficial,nu avem sa ne reprosam nimic.
                            Important este ca am reusit sa obtin niste premii ptr. manifestarea respectiva si atat.
                            EU am venit cu ele,este adevarat,dar NU EU AM DECIS la care si cum se vor da,si mai ales la ce sectiune. Am oferit personal premiile deoarece au fost aduse de mine si eram reprezentantul UNIOR la acel eveniment si atat. EU NU AM DECIS NIMIC...NU EU AM JURIZAT...cine ce si cum a decis si mai ales de ce asa ..NU STIU...asa ca mai bine acesti oameni/colegi de club de prin Bucuresti care cred altceva mai bine ar gandi si s-ar intreba cum si cat de "usor" este sa aduci un sponsor, si cat de "usor" e sa faci ceva frumos si in folosul LOGAN CLUB.

                            Pacat ca printre colegii din club din Bucuresti sunt si colegi care denota lipsa de respect si se poarta cum se poarta.Am mare respect fata de multi dintre cei din Bucuresti care sunt niste caractere si in primul rand oameni onesti si respectabili....Nu ii enumar acuma dar se stiu ei care sunt..in special cei care au stat de vorba si mau cunoscut personal..cinste lor..

                            Restul a spus concret si un mare adevar nairod in postul anterior.....
                            Last edited by sebi8ta; 29 July 2013, 00:31.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • #44
                              Sebita n-am chef sa intru in polemici de rahat nici cu tine, nici cu vreun coleg de al tau.
                              Tu fa regionalele cum ai tu chef, si pe banii cui vrei si cu adaosul pe care il consideri tu corect pt "folosul" cui crezi tu.

                              Comment


                              • #45
                                Mda..."adaosul" a fost din propriul buzunar al meu si al colegilor din Logan Club Kronstadt......

                                Sper ca la urmatoarea etapa de VTM la Sinaia sa fim mai organizati si mai sociabili..se poate.. si ceva poze si filmulete...din culisele etapei.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google