Concursuri...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu as vrea concurs cu bradul (perioada 20- 27 dec)
    si pana atunci am putea baga un concurs haios cu tema cea mai buna poza facuta la zoom maxim? (maxim adica si optic si digital ) ati vrea?
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • Originally posted by andy_x3m View Post
      Cei care nu fac pom la copil
      vreo sageata spre mine? eu am un nepot
      sigpic

      Comment


      • Nu facea referire la tine Bogdane...tu inca esti copil si vei avea brad ca ai fost cuminte.
        Si eu sunt pentru Brad de Craciun...
        Mumus detaliaza sau da un exemplu de poza haioasa facuta cu zoom-ul la maxim poate mai facem un concurs pana la cel propus ...aaa...eu am 15 x...pot face poze la vecini in casa
        sigpic

        Comment


        • asta era ideea...sa faci o poza undeva departe....deci una fara zoom si una cu zoom maxim...daca mai e si ceva haios... si mai fain.
          acu nu stiu...e o idee doar
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Putem sa ramanem la Decoratii de Craciun si pe 20 sa ne apucam de Cadouri... Desi e o perioada destul de aiurea... Eu probabil ca n-o sa am acces la PC in perioada respectiva.
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • Vin cu o idee inedita, cred. Vineri, 18 decembrie 2009 la ora 12.55 (fix 12.55) sa facem toti o poza. Pur si simplu luam aparatul sau telefonul si pozam ce avem in fata, ce vedem. Fara nicio pretentie artistica, fara nicio tema.
              Pozele le vom urca in cursul zilei de vineri, pana la ora 22.00 si le vom comenta/barfi apoi.
              Ce ziceti? Pasionati? Fac un topic vineri?
              LE - urcam pozele cu exif sau cu data imprimata pe ele!!!
              sigpic

              Comment


              • eu unu ma bag. si asa nu am mai facut de mult o poza
                sigpic

                Comment


                • Salut.
                  Sper sa reusesc si eu sa pot face poza,deoarce sunt sch 3,de noapte si ma gindesc ca atunci poate dorm
                  Dar voi incerca sa pot fi si eu atunci cu voi
                  Numai bine.
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • Eu sunt la munca, dar o sa iau aparatul cu mine. Sa vad daca ma lasa securitatea sa fac poze in magazin .
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Chiar ca e o idee inedita,nu-i rau deloc.
                      Daca nu uit o sa fac si eu o poza,desi sunt de servici...
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Ideea e sa facem ce vedem noi la ora aia (ora aiurea aleasa - 12.55). Se mai baga cineva? Nu e un concurs, nu va fi un castigator e o simpla idee mai putin inedita, inteleg!
                        sigpic

                        Comment


                        • Cu toate ca din cate vad sunteti toti prinsi cu sarbatorile, eu am dat drumu la "concurs". Deci, 23-30 dec - POMUL DE CRACIUN!!! Juriu... eu cu Daniel, daca se mai baga repede careva...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma apuc sa invii un topic mort. Ce parere aveti de un nou "concurs", dar de data asta sa fie un pic mai deosebit: foto de stock, mai precis fotografie de produs.
                            E cineva interesat?
                            Ca o noutate propun sa isi dea cu parerea fiecare participant, adica sa nu existe un juriu facut din 2 3 oameni, ci din toti participantii.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pentru mine te rog sa fii un pic mai explicit ce inseamna foto de stock, de produs (sunt novice in domeniu). Ce fel de produs/produse? In ce ar consta?
                              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                              Comment


                              • e misto subiectul. merita un concurs tema asta.
                                daca ne dam totii cu parerea, banui ca se exclude comentariul asupra propriei poze
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google