Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gheorghe il intalneste pe Ion si ii spune:
    - Stii ca ti-a murit soacra?
    - !!!
    - Ioane, stii ca ti-a murit soacra?
    - !!!
    - Ioane, nu ai auzit, ti-a murit soacra!
    - Nu ma face sa rad ca am buzele crapate.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Un cioban pastea cele 100 de oi intre doua parcele de porumb si cum statea el sprijinit in toiag si medita vine proprietarul si il intreaba:
      - Ce faci mai ciobane pe pamantu meu?
      - Nu vezi? pasc oile...
      - Vezi ca esti obraznic, poate iti f** una!
      La care ciobanul ii raspunde:
      - Poti sa le f*ti pe toate, eu doar le pazesc...

      Erau Ion si Maria in luna de miere la un hotel. Deodata suna telefonul Mariei.Era mama ei.
      Mama:marie, ati facut si voi ce fac tinerii?
      Maria:Nu
      Mama:Pai voi ce faceti acolo?
      Maria:Eu ma uit la televizor si Ion citeste ziarul.
      Mama:Spunei lui Ion sa bage ce are el mai gros in gaura unde faci tu pipi.Va sun mai incolo!
      Maria:Bine.Pa!
      Maria si Ion fac in tocmai.Dupa o ora suna din nou mama Mariei:
      Mama:Ati facut ce am zis eu?
      Maria: Da.
      Mama:Si cum e?
      Maria:Ion e de o ora cu piciorul in WC
      Last edited by crististreulea; 18 February 2008, 16:37.
      Ambition

      http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

      Comment


      • Motive pentru care barbatul nu are nici o sansa in fata femeii.

        1.Daca iei decizii fara sa o consulti, esti misogin. Daca ia decizii fara sa te consulte, este o femeie emancipata.
        2.Daca muncesti prea mult, o neglijezi. Daca nu muncesti, nu esti bun de nimic.
        3.Daca ea are un serviciu plictisitor si prost platit, este exploatata. Daca tu ai un serviciu plictisitor si prost platit, ar trebui sa faci bine sa-ti gasesti ceva mai bun.
        4.Daca tu esti avansat inaintea ei, femeile sunt marginalizate. Daca ea e avansata inaintea ta, femeile au drepturi egale cu barbatii.
        5.Daca ii spui ca arata bine, este hartuire sexuala. Daca nu ii spui, este indiferenta crasa.
        6.Daca o rogi sa faca ceva ce nu ii place, incerci s-o domini. Daca iti cere sa faci ceva ce nu iti place, este o favoare pe care nu e frumos s-o refuzi.
        7.Daca incerci sa arati bine, probabil ai pe altcineva. Daca nu, esti neingrijit.
        8.Daca ii aduci flori, urmaresti ceva. Daca nu ii aduci, esti nerecunoascator.
        9.Daca esti mandru de realizarile tale, esti un egoist. Daca nu, esti total lipsit de ambitie.
        10.Daca are o durere de cap, trebuie sa se odihneasca. Daca ai o durere de cap, n-o mai iubesti.

        asta bonus
        www.ro.ro
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Nu e banc, e un test pentru utilizatorii de XP/2000

          Deschideti notepad;
          Scrieti "bush hid the facts";
          Salvati fisierul (ii puteti da orice nume)
          Deschideti-l.

          Atentie!!! Nu e pentru utilizatorii de VISTA!

          Comment


          • Balenoiul se invarte in jurul balenei : - Guvernele tuturor tarilor, sute de organizatii ecologiste, lideri politici de marca, milioane de oameni - toti se lupta ca specia noastra sa supravietuiasca, iar tu imi spui mie ca te doare capul ?!...

            Comment


            • ))bun asta.
              Mai e mult pana departe!

              Comment


              • * Un programator merge la un altul sa-i ceara bani imprumut.
                - Cat sa-ti dau?
                - 500 de dolari. -
                Stii ce? Iti dau 512 sa fie rotund...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Spike, ascund americanii astia chiar tot?

                  Comment


                  • Asa se pare. Acum... nu stiu cat e de adevarat, sau e doar un bug in aplicatie.

                    Comment


                    • Originally posted by Sp!ke View Post
                      Deschideti notepad;
                      Scrieti "bush hid the facts";
                      Salvati fisierul (ii puteti da orice nume)
                      Deschideti-l.
                      WTF? Teoria conspiratiei?
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Ce nu face omu' pt. bautura !!

                        Doi tipi voiau sa mearga la baut, dar nu aveau decît un dolar.
                        Unul din ei se uita catre o toneta cu hot-dog din apropiere si subit îi vine
                        inspiratia. Cheltuie dolarul pe hot-dog. Arunca chifla si îsi baga
                        hot-dog-ul în pantaloni.
                        - Mergem într-un bar, comandam doua beri si le bem. Cand barmanul ne va
                        cere banii, eu voi scoate hot-dog-ul pe slit. Tu vei cadea în genunchi
                        si vei începe sa-l ****. Barmanul va fi asa scarbit, ca ne va da afara
                        din bar.
                        Intra ei într-un bar si chestia merge ca prin farmec. Dupa al saptelea
                        bar, cand amandoi erau beti bine, unul din ei începe sa se planga:
                        - Am început sa fac vanatai, de cate ori m-am aruncat în genunchi!
                        Prietenul îi raspunse:
                        - Tu zici ca ai probleme? Eu am pierdut hot-dog-ul acum patru baruri!
                        B 44 NWP

                        Comment


                        • Un tip statea necajit pe un scaun la bar. Vine prietenul lui si il intreaba:
                          - Ce s-a intamplat cu tine de esti asa distrus?
                          - Iti amintesti de fata aia superba de care ti-am povestit data trecuta? Tipa nou angajata la firma?
                          - Da, da.
                          - Cea pe care numai trebuie sa o privesc si am o erectie puternica.
                          - Si ce s-a intamplat?
                          - Pai mi-am luat inima in dinti si am rugat-o sa iesim seara la o cina in oras si la ora 8 trebuia sa o iau de acasa.
                          - Si, si ??
                          - Pai ca sa n-o sperii din prima seara mi-am legat p**a de picior si asa am plecat la ea acasa. Am sunat la usa si a aparut intr-o rochie mini mini cu un decolteu imens.
                          - Si ce s-a intimplat?
                          - I-am tras un picior in gura.......

                          ***

                          La un magazin de pa lari i un ardelean ii spune vanzatorului:
                          -Domnule, vreau si eu o palarie verde, nu chiar verde dar verde sa fie...
                          Foarte amabil vanzatorul ii arata o palarie verde...
                          -Domnule, dar eu v-am rugat de o palarie verde, nu chiar verde dar verde
                          sa fie...
                          Mirat, vanzatorul se duce sa caute o alta pa larie verde.
                          Ardeleanul, intrigat, ii spune din nou:
                          - Domnule draga, dar eu vreau o palari e verde, nu chiar verde dar verde
                          sa fie...
                          La care vanzatorul, infuriat:
                          Domnule, nu vrei mai bine sa ma pupi in c*r, nu chiar in c*r dar in
                          c*r sa fie!
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Ce banc tare ->Intr-o zi la scoala profa de romana ii roaga pe elevi sa faca o fraza cu 2 cuvinte: Dalas si Campari . Vasilik : Eu ma uit la Dalas si beau Campari....Foarte bine spune porfa....Mihaitza: Cand am fost in Dalas am baut Campari...Foarte bine spune profa...Bula: CAM PARI nef**uta DA LAS ca te f** eu !!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Niste reporteri de la TVR merg intr-un sat pentru a face un reportaj, cum isi petrece ziua badea Ion. Il roaga sa povesteasca ce face in cursul zilei - Dapoi, dimineata ma scol, si trag un pahar de palinca… - Stai, bade Ion. Nu va fi bine sa afla toata tara ca deja la prima ora bei; Spune, ca citesti ziarul… - No, atunce… dimineata ma scol, cetesc ziaru’. Dupa aia dau la porc sa mince, dupa care mai cetesc inc’ un ziar. Pina la prinz lucrez in atelier, in care timp cetesc vreo doi-tri carti. La masa mai citesc vreo doua reviste, iar sara adun iosagul de pe cimp, dupa care urmeaza presa de seara. Dupa cina ma duc la biblioteca satului cu pretenii, iar la 10 cind inchide biblioteca merem cu toata trupa la Costel, ca el are tipografie

                              Un tip suna la usa unui apartament. Usa se deschide si apare o gagica tare... - Doamna, dumneavoastra stiti sa faceti sex? fara nici un cuvant, gagica si tranteste usa in nas. A doua zi, tipul iar suna la usa, iar deschide gagica... - Doamna, dumneavoastra stiti sa faceti sex? La fel de suparata, gagica ii tarnteste usa in nas. Seara discuta cu sotul ei, si povesteste ce si cum. Acesta din urma decide sa ramana a doua zi cu ea. Bine inteles, soneria se face auzita a doua zi. Gagica deschide usa si tipul pune obisnuita intrebare: - Doamna, dumneavoastra stiti sa faceti sex? Plina de tupeu, cu sotul ascuns dupa usa gata sa intervina, gagica raspunde: - Da! - Atunci, va rog sa faceti sex si cu sotul dumneavoastra ca sa-mi lase sotia in pace
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • Un fost student la politehnica s-a transferat la Institutul Teologic. Prelegere. Atipeste. Parintele se apropie si-l intreaba: - Ce este forta Dumnezeiasca? Studentul trezindu-se, raspunde repezit: - Masa Dumnezeiasca ori acceleratia Dumnezeiasca!!
                                Ambition

                                http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google