Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • - Îi urăsc pe toţi foştii iubiţi ai soţiei mele!
    - De ce?! Eşti gelos?
    - Nu, dar din toţi, doar eu am fost prost şi m-am însurat!!!

    Comment


    • Peste șapte mări și șapte țări, șapte dealuri și șapte câmpii, șapte poduri și șapte cărări, dincolo de pădurea de aramă, cea de argint și cea de aur, dincolo de împărăția zmeilor, dincolo de marea cea mare, pe insula fericirii, unde diminețile sunt liniștite și zilele însorite, unde cântecele păsărelelor îți încântă inima și auzul, iar nopțile pline de feerie te îndeamnă la dragoste și visare, se afla castelul unui prinț.
      Într-o dimineață prințul nostru se trezește, deschide larg fereastra și spune:
      - Bă, să-mi bag p.la, departe mai stau...

      Comment


      • -Nu va suparati, ieri cand am cumparat de la dvs. mi-ati dat restul gresit cu 50 de lei.
        -Imi pare rau, trebuia sa verificati pe loc, sau macar sa fi venit tot ieri. Acum n-am ce sa va fac.
        -Bine, atunci ii pastrez.

        Comment


        • Cele mai "bune" poante de la cutremur:
          1. Andrei Versace: stati calmi, praduitorilor, mi-a cazut portofelul.
          2. E prima data in mandatul lui Iohannis cand au inceput sa se miste lucrurile in tara.
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • 3. Cel mai mare cutremur din ultimii...... ani. Nu s-au înregistrat victime sau pagube materiale.
            Nici cutremurele nu mai sunt ce au fost.

            Comment


            • Macar de 7 grade,nu?[emoji3]
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • Un englez, un francez, un român şi un ungur se aflau într-o barcă pe cale să se scufunde. Cei 4 decid să tragă la sorţi care să se arunce în apă şi să-i scape pe ceilalţi.
                Ghinionul căzu asupra englezului. Acesta zise "Long live the Kingdom” şi se aruncă în apă.
                Cei rămaşi observară că barca tot se scufunda. Veni rîndul francezului să se arunce. Acesta zise "Vive la France” şi se aruncă.
                Barca se tot scufunda! Ghinionul căzu pe român. Acesta zise "Traiască România mare” şi îi făcu brînci ungurului!

                Comment


                • Un tanar vanzator de ziare este interpelat de un amic:
                  - Da-mi zece dolari pana maine.
                  - Nu pot. Am un acord cu banca de vizavi.
                  - Ce acord poate sa aiba un amarat ca tine cu o banca?
                  - Ne-am inteles ca eu sa nu dau imprumuturi, iar ei nu vand ziare.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Un ins a stat mult timp in spital impreuna cu un chinez. Dupa externare s-a gandit sa-i faca o vizita fostului coleg de salon. Stand pe marginea patului il vede pe chinez ca deschide ochii si zice ceva in chineza dupa care moare. Indurerat, se duce la un restaurant chinezesc si intreaba pe cineva de acolo ce inseamna ce i-a zis prietenul lui cu gura de moarte. Chinezul de la restaurant se uita nedumerit la el si zice:
                    - Nu prea inteleg logica dar inseamna "da-te'n gatu' ma-tii de pe furtunul meu de oxigen!".

                    Comment


                    • Conversatie intre doi angajati stresati:
                      - Nu stii unde mi-e creionul?
                      - Ba da, dupa ureche.
                      - Omule, nu-mi complica viata! Dupa care ureche?
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Un canibal a prins un american, un rus si un roman.
                        I-a mancat pe toti 3 ca-i era prea foame si n-avea chef de bancuri.

                        Comment


                        • În așteptarea soțului

                          – Ai tupeu să vii la ora asta acasă? Te aştept de câteva ceasuri cu lumina aprinsă!
                          – Şi eu aştept de câteva ceasuri în faţa casei să te culci…

                          Comment


                          • Vine el acasa la 4 dimineata. Cand sa-si dea pantalonii jos, sa se bage in pat, se trezeste sotia:
                            - Pai bine ma, la ora se vine acasa?
                            El isi trage pantalonii inapoi pe el si zice:
                            -Ce ai draga, nu vezi ca ma imbrac? Acuma plec, nu vin.

                            Comment


                            • Un tip gaseste 10 $ si bucuros intra intr-un bar cere o sticla de vodca pe care o bea. Beat turta iese din bar dar nu mai ajunge acasa ci cade intr-un sant unde adoarme. Peste noapte vine un homosexual il vede ii trage pantalonii in vine isi face treaba cu el dupa care ii baga 10$ in buzunar si pleaca. Dimineata se trezeste tipul nostru si gaseste cei 10$ in buzunar nestiind de unde au aparut dar bucuros intra din in bar si cere o sticla de vodca. Se intampla la fel ca si in noaptea precedenta el se imbata cade in sant vine homosexualul isi face treaba si-i baga din nou 10$ in buzunar. Dimineata cand se scoala tipul gaseste din nou 10$ in buzunar si intra in bar la care barmanul recunoscandu-l ii zice:
                              - Da stiu vrei o sticla de vodca.
                              - Te inseli astazi vreau o sticla de bere ca de la vodca vad ca ma ustura in fund.
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Un tanar suna la o usa, si iese un barbat.
                                - Buna ziua ! Eu sunt Sorin si as vrea s-o f-t pe fiica dv.

                                - S-o ce ?!
                                - Sorin.

                                Un tip intra la Altex si ii spune vanzatorului:

                                - As vrea sa fac cadou o camera Nikon D3300.
                                - Cu ce obiectiv ?
                                - Cu obiectivul de a o fute.
                                Last edited by B997NDL; 13 October 2016, 20:05. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google