Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care e?.....??
    sigpic

    Comment


    • nici una ambele au murit.............
      sigpic #

      Comment


      • )))).M-a gandit eu la asta dar am crezut ca alta diferenta trebuie sa fie :P
        sigpic

        Comment


        • MARE ESCROCHERIE LA CARREFOUR Mare grija la Carrefour! Escrocheria functioneaza in urmatorul fel: 2 pustoaice bune de 18 ani se apropie de masina in timp ce bagi cumparaturile in portbagaj incep sa stearga parbrizul de la masina cu o carpa in timp ce sanii le atarna afara din tricouri. E imposibil sa nu te uiti. Cand le multumesti si le dai niste bani, ele te roaga ca in loc de asta sa le duci la un alt magazin Carrefour. Accepti si ele suie in spate. Pe drum incep sa faca sex una cu alta. Dupa un timp una dintre ele trece in fata si incepe sa iti faca sex oral. In acest timp cealalta iti fura portofelul! Va sfatuiesc sa fiti foarte atenti deoarece mie mi s-a intamplat lunea trecuta, miercuri de doua ori, vineri, azi si ma duc si maine .....
          sigpic #

          Comment


          • Doua fantome se întîlnesc la poarta cimitirului:
            - Iesim la o plimbare? întreaba una.
            - Sigur, dar asteapta o clipa…
            - De ce naiba ai luat si piatra funerara cu tine?
            - Pentru ca nu îmi place sa ma plimb seara fara buletin





            Pe malul siretului un moldovean dadea de zor la peste...si cum deja cred ca v/atzi pris scoate din apa pestisorul de aur care este gata sa ii indeplineasca trei dorintze:
            -Zii prima dorinta ,,,zise pestisorul..
            _Sa vine chinezii zise moldoveanul...si nici nu termina ca aparu un miliard si ceva de chinezi care au mancat tot ce au gasit....
            -A doaua dorintza zise pestisorul...
            Moldoveanu o tzinea tot pe a lui:
            -Sa vina chinezii...
            -Cum ma sa vina iar?Nu ai vazut ca au mancat tot?
            -Nu conteaza sa vina...
            Vin chinezii si a treia oara...si iar mananca tot ce gasesc....
            -Hai zise pestisorul....zii si a treia dorinta...
            Imperturbabil moldoveanu zise:
            -Sa vina chinezii....
            De frica cratetii cu ulei ...pestisorul mai aduce odata chinezii..
            Dupa ce se termina tot , pestisorul il intreaba pe moldovean:
            -Ma prostule zau de te inteleg...ai chemat pe chinezii astia de trei ori sa manance tot sa ajungem la sapa de lemn....
            Moldoveanu zambind...:
            -Mmmda pe la noi au trecut de trei ori dar gandeste/te ca pe la rusi au trecut de sase ori!!!
            sigpic
            !

            Comment


            • Un caine merge prin desert si spune - Daca nu gasesc un pom, ma pis pe mine!


              O femeie facea cumparaturi la supermarket-ul din colt. Cumpara ea o cutie de lapte 1,5%, un carton de oua, o cutie cu suc de portocale, o cutie cu cafea, o salata si niste costita afumata. In timp ce le descarca la casa, vine un tip beat in spatele ei si se uita lung la produse. Apoi spune:
              - Tu esti mai mult ca sigur singura.
              Femeia se uita contrariata la produsele de la casa si nu intelege de unde a tras betivul concluzia.
              - Ai perfecta dreptate, sunt singura, dar de unde ti-ai dat seama?
              Betivul raspunde clatinandu-se:
              - Pentru ca esti urata!
              Last edited by dani p; 1 May 2009, 21:37. Reason: Automerged Doublepost
              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

              Comment


              • )))))))).Caterinca ).
                sigpic

                Comment


                • Intr-o benzinarie, o tipa se uita derutata la pompe si murmura: - 95? ... 98? ... 95!? ... 98!? ... Vazand-o pierduta, un angajat al benzinariei se apropie si o intreaba:
                  - Cu ce va pot ajuta?
                  Cu o raza de fericire in privire, tipa raspunde:
                  - Benzina din 2009 aveti?

                  sigpic

                  Comment


                  • Post vacant la Oficiul fortei de munca Bucuresti Un cetatean se prezinta la Oficiu si vede anunt : Se cauta Asistent pentru medic ginecolog.

                    O intreaba pe tinara de la ghiseu in ce consta slujba si daca poate da ceva amanunte despre ea.

                    - Da ,trebuie sa ajutati doamnele sa se dezbrace de haine,apoi de lenjeria intima, sa le ajutati sa se intinda si sa le spalati cu grija zonele intime,apoi sa le dati cu spuma de ras si sa le barbieriti de parul pubian, apoi sa le ungeti cu diferite creme si sa le masati astfel ca ele sa fie pregatite pentru examinarea medicului.Este pentru inceput un salariu lunar de 2000 ron cu perspective serioase de crestere in functie de rezultate.Dar trebuie sa mergeti la Ploiesti
                    -De ce, acolo este slujba?
                    -Nu ,slujba e in Bucuresti, dar acolo e capatul cozii
                    sigpic

                    Comment


                    • cum s-a nascut criza financiara, mai pe inteles






                      Intr-un satuc de campie, a venit un investitor american , insotit de asistentul
                      lui. A batut la prima usa intalnita si i-a spus proprietarului:
                      Uite, eu sunt colectionar de broscute. Daca imi aduci o broscuta, am sa iti dau
                      pe ea 10 euro. Taranul a fugit repede in padurea din spatele casei si a luat o
                      broscuta. I-a dat-o investitorului, si-a luat cei 10 euro si le-a spus vecinilor
                      despre ce afacere a facut. A doua zi, fiecare taran s-a dus la investitor cu
                      cate o broscuta, pe care a vandut-o cu 10 euro.

                      Dupa cateva zile, investitorul le-a spus satenilor: Vad ca afacerea merge. De
                      azi, pentru fiecare broscuta am sa va platesc cate 20 de euro.
                      Taranii au dat fuga in padure, au cules broscute si le-au predat pentru 20 de
                      euro/bucata, investitorului.

                      Dupa alte cateva zile, acesta s-a intors in SUA presat de afacerile de acolo,
                      lasandu-l pe asistentul lui sa vina cu broscutele dupa cel mult o saptamana..
                      Inainte de a pleca, le-a spus:? Dragii mei, sunt nevoit sa ma intorc urgent in
                      State. Va promit insa ca la intoarcere am sa cumpar de la voi broscutele cu 60
                      de euro bucata?
                      Si a plecat, in uralele satenilor fericiti de pleasca ce a dat peste ei. A doua
                      zi, asistentul investitorului a adunat satenii si le-a spus:

                      Fratilor, m-am gandit la o afacere pentru voi. Seful meu se va intoarce peste
                      doua saptamani si va va plati cate 60 de euro/broscuta.
                      Daca vreti, vi le vand eu inapoi pentru 35 de euro bucata, iar voi le veti
                      vinde cu 60. Profitul vostru va fi frumusel. Ce spuneti?
                      Satenii, s-au adunat la sfat si au decis ca o asa afacere nu mai prind ei
                      degraba. Au pus mana de la mana, s-au imprumutat pe la cunoscuti, pe la banci,
                      care pe unde a putut, si au cumparat broscutele inapoi cu 35 de euro bucata..
                      Asistentul investitorului a luat banii, a plecat in SUA, iar pe sateni nu i-a
                      mai cautat nimeni, niciodata.

                      Au ramas cu banii dati, cu imprumuturi scumpe la banci si fara sa detina niciun
                      activ in plus fata de ceea ce aveau inaintea afacerii.
                      Aceasta este povestea crizei , pe intelesul celor care nu au deprins cotloanele
                      businessului bancar.
                      Last edited by Nikolas_bnm; 4 May 2009, 19:49. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Nikolas_bnm... am mai citit asta de cel putin 3 ori pe acest thread...
                        sigpic

                        Comment


                        • Intr-un oras din Transilvania, pe o straduta dosnica, un ungur zace intr-o balta de sange, ciuruit de 40 de gloante, plus doua cutzite-nfipte-n spate si un tarnacop in gat. Dupa identificarea actelor defunctului si dupa ce studiaza atent si indelung cadavrul, criminalistul (roman) trage concluzia:
                          - O asemenea sinucidere cumplita nu mi-a mai fost dat sa vad pana acuma!

                          sigpic

                          Comment


                          • lool... tare...
                            sigpic

                            Comment


                            • Hahaha .... foarte bun SoNyKeL

                              Doi motociclisti, noaptea, vad farurile unui tir. La un moment dat, unul dintre ei ii spune celuilalt:
                              - Uite, ba, inca doi motociclisti! Hai sa trecem printre ei!


                              Un ungur si un roman, aflati la vanatoare, impusca o rata... Pentru ca nu prea stiau cum sa faca s-o imparta, romanul zice:
                              - Bai, ungure, uite cum zic eu sa facem: ne tragem unul altuia cate unpicior in testicule si cine se vaita cel mai putin, ia rata!...
                              Isi ia romanu avant si ii da un sut incredibil de puternic in testicule ungurului...
                              Dupa o ora, cand isi mai revine putin, lesinat de durere, ungurul spune:
                              - Acum e randul meu, romane!...
                              La care, acesta raspunde zambind:
                              - Lasa, ba' ungure!... Ia tu rata

                              Si inca unul super tare :

                              Mi-am sunat seful in dimineata asta sa-i spun ca azi raman acasa, ca nu ma simt bine .
                              - Ce s-a intamplat? intreaba el.
                              - Am o criza de glaucom anal, raspund eu cu o voce stinsa .
                              - Da' ce naiba e glaucomul anal?
                              - Nu-mi vad fundu' venind la munca azi...

                              Comment


                              • Hitler si Dacia
                                Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google