Cel Mai "tare" Avatar - Partea II - Competitia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    descalificati-l pe RYCHY88, are 70 de clone, votati burtosii, oricum eu nu vroiam nici un premiu stati linistiti nu va ambalati, marea e aproape de mine sunt satul de ea. hai lume la vot, au mai ramas 19, RYCHY88 este descalificat, o merita . Auzi tu cata tupeu de loganist poate sa aibe, pfff 70 de clone....
    sigpic

    Comment


    • #32
      Cine nu ma voteaza, va merge doar in Rusia si Afganistan, in Schengen va fi interzis.

      Comment


      • #33
        Votat !hai Burtosii KELBURTOS

        Comment


        • #34
          Ce tot te-a apucat cu Schengen asta @mr.K? :| ori e o gluma expirata ori nu o inteleg eu.
          sigpic

          Comment


          • #35
            mai sunt doua zile de vot hai cu campania electorala....
            My ride

            Comment


            • #36
              promit cresterea salariilor si scaderea de TVA la 10% ... hai cu votul neamuleee

              Comment


              • #37
                Originally posted by RYCHY88 View Post
                Ce tot te-a apucat cu Schengen asta @mr.K? :| ori e o gluma expirata ori nu o inteleg eu.
                La fel am si eu o nelamurire: Matza aia pe capota simbolizeaza ceva?
                Dau acum cainii pe ea.

                Comment


                • #38
                  va bateti pentru locul doi?
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Pentru locul 18.

                    Comment


                    • #40
                      MatZa aia pe capota simbolizeaza cat de lipicios e golanul la pisicute. Atrage pisicutele de casa ca albina la miere, nu ca alte masini sa atraga pisicile de noapte care sunt pe interes.

                      Hai neamule la vot, avem nevoie de votul tau pentru a castiga avatarul cel mai original nu copy paste cum se mai poarta la BAC in ultimul timp, deci cine incurajeaza copiatul de avatare sa nu mai voteze, vrem sa fim o tara exemplu poate peste 1000 de ani .
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Un exemplu de originalitate se poate lua de aici...dar o TARA EXEMPLU categoric nu vom fi vreodata
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • #42
                          deoarece avatarul meu nu areusit sa stranga decat impresionanta suma de 4 voturi m-am hotarat sa-l schimb cu unul partial creat de mine..este un gif animat dar nu stiu de ce nu e merge animatia
                          <-----------

                          ...cine stie care e smecheria sa-mi dea si mie un indiciu.
                          Attached Files
                          My ride

                          Comment


                          • #43
                            "Note: Dimensiunea maxima a imaginii personalizate e 120 pe 120 pixeli sau 195.3 KB (cea mai mica valoarea)."

                            de asta nu merge

                            Comment


                            • #44
                              Merci. L-am rezolvat
                              My ride

                              Comment


                              • #45
                                Cer descalificarea braileanului Bogdan pentru depasirea numarului maxim de voturi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google