Cel Mai "tare" Avatar - Partea II - Competitia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    daca o aveati p`asta , garantat castigati
    Attached Files

    Comment


    • #47
      Originally posted by KELBURTOS View Post
      Cer descalificarea braileanului Bogdan pentru depasirea numarului maxim de voturi.
      mai e putin pana la ora 22:20. se mai strang unu - doua voturi pana atunci
      sigpic

      Comment


      • #48
        @KELBURTOS cere cam multe
        sigpic

        Comment


        • #49
          Vrei sa mai zic si de tine ceva?

          Comment


          • #50
            votat KELBURTOS pentru ca imi place cum se bate pe burta
            sigpic

            Comment


            • #51
              @KELBURTOS poti sa zici ce vrei despre mine, ca persoanele ca tine fac Romania "frumoasa", oricum nu ma intereseaza gura lumii , poti sa zici orice doresti despre mine, e o tara libera nu tine in tine k oricum nu ma intereseaza locul, asa ca succes pt locul 2 sau cine stie 1 de la coada . Numai bine va doresc si multa sanatate, in loc de voturi
              sigpic

              Comment


              • #52
                Eu chiar am nevoie de jaluzeaua pentru luneta.Am luneta foliata si e prea transparenta,ma gandesc sa pun si jaluzeaua.De asta ma zbat pentru locul 1.Asa ca fie-va mila de mine si lasati-ma sa castig acest premiu.Nu ma intereseaza sexcursia la mare,vreau doar jaluzeaua.

                Comment


                • #53
                  dami adresa ta sa iti cumpar o jaluzea pff) foametea asta, parca numai u ai avea nevoie de jaluzea, ti-o cedez tie mai sa fii sanatos;)si la portofel gros sa nu mai cersesti jaluzele.

                  Scz dak par putin rau, incerc doar ca glumesc facand haz de necaz, nu lua nimik personal. Stima;)
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    N-are rost,mai mult ma costa transportul,daca nu-l platesti tu.

                    Comment


                    • #55
                      oricum transportul il vei plati si daca vei castiga premiul, asta era regula, daca ai citit primele posturi;))
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        avem un castigator. saptamana viitoare rezolv si cu premiul. felicitari tuturor. toate avatarele sunt simpatice dar intradevar, cei cu voturi multe au cele mai simpatice avatare. sunt curios cati isi vor schimba avatarele in urma concursului...eu deja l-am schimbat...sexy banana e de domeniul trecutului..acu rad cu gura pana la urechi de ea.
                        My ride

                        Comment


                        • #57
                          Parerea mea ca braileanu si Rychy Martin din blocul 88 trebuie descalificati.Premiul se reporteaza ca la loto.

                          Comment


                          • #58
                            ca sa pui tu mana pe parasolar BURTOSULE , ce susta ai in tine , si parerea mea e ca Burtosu trebuie descalificat ca e pe locul 3 si trebuia sa fie pe 1 .

                            Hai sanatate va doresc si toate cele bune, las la aprecierea organizatorului daca merit premiul 2.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              pai locurile 1 2 si 3 sunt date de sondaj parasolarul merge la Bogdan iar celelalte premii cele ale lui rychy din blocu 88 si kelul cu burtica din bacau vor fi surpriza. dar lasati-mi un ragaz de cateva zile pana sa rezolv cu premiile ca piticul meu nu e in forma are o viroza sau ceva de genu'. sa se puna pe picioare si va rasplatesc cum am promis. intre timp roc locul 1,2 si 3 sa trimita PM cu adresele unde sa le livrez premiile. Merci pt intelegere.
                              Si tre sa vad pe unde am pus clemele in care se prinde parasolarul (e vb de doua carlige mici din plastic in care se agata cand e deschis). hai ca pe saptamana viitoare poate rezolvam...pana una alta va las sa va mai contrati pe tema corectitudinii votului. mie sincer imi plac avatarele castigatorilor, deasemeni si al lui champion care m-a si inspirat sa deschid acest topic si imi mai plac si jentile din avatarul lui logan 4 ever.
                              sa nu uitati sa-mi dati adresele pe PM. o seara buna
                              My ride

                              Comment


                              • #60
                                sa vina DNA ul :P )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google