Cel Mai "tare" Avatar - Partea II - Competitia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Dati din mana in mana sa ajunga pana-n spate la taxator.

    Comment


    • #92
      'Din mana-n mana pana in f#@d la taxatoare',eu asa stiam.

      Comment


      • #93
        Multumesc mult @Sebi_NT pentru tot, esti un om special.

        Am cu ce ma lauda:
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • #94
          iar aceasta este diploma mea. mersi Sebi_NT
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • #95
            si asta e pentru KELBURTOS astept adresa de mail pe pm sa trimit versiunea mare a diplomei. placerea a fost de partea mea. apropos de avatarul lui KELBURTOS ca sa fac diploma am cautat pe goagal imagini cu "purple hippo" si am gasit o colectie impresionant de poze simpatice.
            Attached Files
            Last edited by Mr.Sebi; 13 July 2011, 08:45.
            My ride

            Comment


            • #96
              pt cel care te a inspirat sa faci concursul nu e diploma de popularitate?)) plange veveritza...e frustrata :P

              Comment


              • #97
                foarte faine diplomele , vad ca sunt semnate de Einstein si Chuck Norris
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #98
                  dap...sper sa nu se supere chuck sau albie ca le-au aparut diplomele pe Logan Club

                  ca le-au aparut semnaturile pe diplome vroiam sa zic...
                  Mi-am schimbat si eu avatarul cu unul creatie proprie sper sa aiba mai multa priza la privitori decat cel cu banana
                  Last edited by Mr.Sebi; 13 July 2011, 23:27. Reason: Automerged Doublepost
                  My ride

                  Comment


                  • #99
                    Sebi_NT, aplicam politica Eurovision la urmatorul concurs de avatare.
                    Avatarul tematic, asa cum melodiile ce castiga sunt o lalaiala despre mrele viitor imperiu european, Europa unita, bla, bla, bla.
                    Parca-l aud si acum pe Toto Cutugno: Insieme, unite, unite, Europe. Si a castigat, logic.
                    Last edited by mr.K; 14 July 2011, 09:12.

                    Comment


                    • Originally posted by Sebi_NT View Post
                      ...Mi-am schimbat si eu avatarul cu unul creatie proprie sper sa aiba mai multa priza la privitori decat cel cu banana
                      nu are mai multa decat al meu. daca vrei mai facem un poll :P
                      sigpic

                      Comment


                      • dap ar fi bun unul cu tematica doar sa nu se blocheze serverele lui logan club cand se apuca toti userii sa uploadeze avatarele. si ar mai fi ok sa se gaseasca si un sponsor sa fie si ceva premii mai interesante ca asa ar atrage mai multi competitori decat un parasolar
                        si dap, avatarul tau e intradevar greu de batut ...asta daca nu-i pun loganu-n brate nikitei, lui naomi sau lui dan diaconescu ca astia aduc voturi cu siguranta in romania
                        desigur as putea sa-l includ pe irinel doar ca ar trebui sa-l pun pe el in bratele loganului

                        gata coletul cu premiul e pregatit....maine pleaca la Constanta si peste 2 saptamani plec si eu dupa el
                        vezi ca vei mai primi si o surpriza care sper sa-ti foloseasca (surpriza e strict din motive de ambalare )
                        Last edited by Mr.Sebi; 14 July 2011, 21:49. Reason: Automerged Doublepost
                        My ride

                        Comment


                        • La Cernavoda trebuie sa ajunga, este in drum spre Constanta. Te asteptam cu drag la plaje, insa sa fii pregatit cu protectie impotriva razelor solare asa cum imi protejez si eu golanul cu parasolarul de la tine, toate cele bune.
                          sigpic

                          Comment


                          • la cernavoda va pleca iar eu la mamaia abia astept sa fac niste scufundari si sa stau in soare

                            premiul e pe drum catre litoral
                            Last edited by Mr.Sebi; 15 July 2011, 17:29. Reason: Automerged Doublepost
                            My ride

                            Comment


                            • Am primit azi coletul, sunt foarte multumit de parasolar. L-am montat cu mici improvizatii ca doar suntem romani (prinderea de plafon cu ajutorul unor holsuruburi in panza plafonului si in spatele panzei o bucata de parchet de 6 cm patrati pentru a mari rezistenta de prindere; si am mai folosit 4 carlige ramase de la huse pentru agatarea parasolarului pe pozitia deschis)

                              Atasez poze care fac cat 1000 de cuvinte. Toate cele bune.
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • ma bucur ca ai primit coletul si sper ca esti multumit de parasolar. sa-ti faca umbra si cat mai multa racoare in masina.
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google