Primul Milion De Km

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    nu-i o lauda ci o mandrie!

    eu am peste 1 mil.de km, am carnet de 22 de ani, un accident grav cu 127 zile de spitalizare din cauza unui tir-ist de CV beat si 3 accidente usoare, din cauza altor soferi, nu am amenzi, puncte si nici incidente in trafic, conduc precaut si regulamentar ceea ce doresc tuturor conducatorilor de logan.
    m-as bucura sa aud ca loganarii nu mai sunt implicati in accidente, desi statistica spune ca loganele sunt pe primul loc la accidente
    ca participant la trafic...ma doare!
    lipsa text

    Comment


    • #77
      pai in multe accidente sunt implicate loganuri deoarece cam predomina )

      Comment


      • #78
        Un episod din Bundy (Married....with children): omul avea un amarat de Dodge si ii lipseau cateva mile sa ajunga la cifra magica: 1.000.000.
        Cineva de la Skoda o fi urmarit serialul.
        Apropo, volanul din clip nu are 1.000.000 de km, nu e destul de uzat. Sau l-o fi schimbat?

        Comment


        • #79
          eu nu stiu ce sa mai cred , intr-un fel as zice ca se poate ... sa faca km aia in timpul asta .. dar pe de alta parte nu as crede
          am un prieten aici in oras care are tot o skoda dinaia are masina 700.000km in 4 ani ..
          Its just a car ...

          Comment


          • #80
            Salut

            La cateva luni dupa ce mi-am luat permisul, un prieten m-a rugat sa-i fiu sofer la nunta. Eu, entuziasmat am acceptat. Intr-un mercedes benz 190 E, inpodobit frumos, am condus cuplul proaspat casatorit la "after party".
            CU cateva saptamani in urma, am intrebat de masina si mi s-a spus ca mercedesului i-a crapat motorul (in sens prorpiu) si ca proprietarul masini a primit un alt mercedes C classe nou cu 51% reducere, din partea ATP Exodus si inca o alta firma (nu mai tin minte numele) fiindca masina avea peste 900de mii de km. Ideea e ca mercedesul avea peste 15 ani si a fost folosit mult ca taxi...

            Comment


            • #81
              in legatura cu primul milion, stiu si eu pe cineva pe la mine prin zona care are peste 1 milion, are tot o octavia tour, neagra, nr de inmatriculare e ceva de genul: xx xx GAB (nu am pus tot nr ca nu.l stiu)
              sigpic

              Comment


              • #82
                oare loganelele noastre o prinde km astea???

                Comment


                • #83
                  eu sper sa poata, ca oricum nu il vand prea curand, sau daca il vand imi iau tot logan mai "dotat"
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    eu unu sunt ff multumit de el,daca mai ma tine inca 5 ani deacum incolo si sa bag tot bani astea, de i-am bagat in 5 ani ,sigur o s-o duc bine

                    Comment


                    • #85
                      pe la 250-300 mii sunt rasuflate ! ...
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • #86
                        adica dani???

                        Comment


                        • #87
                          Adica is dau duhul asta vroia sa spuna.

                          Comment


                          • #88
                            in primul rand ca motorul e varza si plus ca o sa bagi la banii in ea, gen planetare, amortizoare etc (ceea ce nu merita )
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • #89
                              eu am vazut unul pe youtube la 440 de mii de km si inca mergea cu 160 )

                              Comment


                              • #90
                                Pe youtube multe sunt si SF-uri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google