Sistem audio Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am desfacut azi sa vad ce boxe are scenicul meu si am ramas surprins de cum arata boxele, au un magnet f mic, de unde as putea sa cumpar asa ceva si cam cat costa? 10x
    Renault Scenic II
    Dacia Logan 1.4 MPI

    Comment


    • #17
      eu am ascultat sal pe langa multe altele si EU ZIC ca is praf.
      beat me if you can !!!

      Comment


      • #18
        Le-am cumparat deja.Inca nu le-am montat pe masina.Saptamana asta le pun pe spate si-mi dau si eu cu parerea despre SAL-uri.
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • #19
          o mica intrebare , sunt din constanta si am un abs plus .vreau sa-mi pun un casetofon si 2 boxe insa a fost sormea la reprezentanta acum 2 saptamani si i-au zis aia ca daca vreau sistem audio pe masina , trebuie sa-mi cumpar numai de la ei ? a mai auzit cineva faza asta ? pentru ca mie mi se pare o mare balarie.am citit contractul de leasing si toata hartogaraia..si n-am gasit chestia asta .am sa mai citesc odata poate am omis eu ceva dar as vrea sa aud niste pareri sfaturi..etc..va multumesc

          Comment


          • #20
            Asa mi-au zis si mie cand am luat masina.Dar nu e adevarat. Poti sa-ti iei de oriunde,dar ca sa pastrezi garantia trebuie sa le montezi la ei.
            Totusi am auzit ca nu comenteaza daca te duci la garantie si ai sistem audio pus de tine.Acum depinde de cine-ti face revizia
            MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

            Comment


            • #21
              @I_Mihai: Cel mai bine cumpara casetofonul si boxele si du-te direct la ei, o sa ti le monteze sigur. Daca nu vor, le montezi tu sau la alt service si ai rezolvat problema.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #22
                eu am luat abs plus la 1 august. de radio cd nici nu era vorba sa pun de la ei, chiar dealerul mi-a zis ca daca vreau sa il cumpar si sa il aduc cand vin dupa masina (masina era pe stoc) si mi l-au montat fara comentarii pana ne-am ocupat de hartogarie.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by I_Mihai
                  o mica intrebare , sunt din constanta si am un abs plus .vreau sa-mi pun un casetofon si 2 boxe insa a fost sormea la reprezentanta acum 2 saptamani si i-au zis aia ca daca vreau sistem audio pe masina , trebuie sa-mi cumpar numai de la ei ? a mai auzit cineva faza asta ? pentru ca mie mi se pare o mare balarie.am citit contractul de leasing si toata hartogaraia..si n-am gasit chestia asta .am sa mai citesc odata poate am omis eu ceva dar as vrea sa aud niste pareri sfaturi..etc..va multumesc
                  Minciuna. Eu m-am dus cu aparatele mele la dealer si nu au zis nimic. Le-au montat si la revedere.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • #24
                    sal ... si eu vreau sa schimb sistemul audio de pe Logan ... a venit direct cu Kissul cu un MP3 blaupunkt (oribil arata si suna) .... vreau sa iau un SONY GT410U sau GT610U. Ce boxe mi-ati putea recomanda la ele ? (fata si spate) de woofer nu sunt interesat.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #25
                      Ti-as recomanda niste Sony XS - F1324.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        decat boxe sony...mai bine Pionner sau altceva mai rasarite parerea mea

                        Comment


                        • #27
                          Pioner recomand si eu...Am o statie pioner,are 20 ani si arata ca noua,daca vreti fac poza si o pun...

                          Comment


                          • #28
                            care stie ce dimenziune si ce forma trebuie sa aiba boxele pe spate?
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Din fabrica sunt rotunde de 13 dar merg de 16 foarte bine fara sa tai ceva.
                              Tremura peretii Din club pana-n Penitenciare
                              Boxele de bass din portbagaj sunt date tare
                              Intri pe bulevard , se aude din distanta
                              Muzica pentru baietii , nu pentru orice zdreanta.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by unic
                                care stie ce dimenziune si ce forma trebuie sa aiba boxele pe spate?
                                13 cm la fel ca pe fata

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google