Jante Pe ''18'' Must Have...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    marian_han vad ca esti din bucuresti...poti sa vb cu doc de pe forum e de la dimsport si te rezolva sigur cu o remapare
    low....&.....slow

    Comment


    • #47
      Am gasit la un prietenjantele astea sa fac cu el o combinatie.....sa-i dau subwooferul meu si sa-mi dea rotile astea...mentionez ca sunt pe 18"....ce ziceti...fac schimbul cu el?



      Comment


      • #48
        arata f bine..dar eu zic ca dau urat cromate ! daca ar avea alte variante...ar fi ok ! parerea mea
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #49
          Man stiu ca nu prea indicat crom la maisna mea ca e alba...dar o janta doar e cam 13 mil....si eu am dat 13 mil pe sub....deci chiar daca o fi sa nu le tin eu pe masina...le dau la altcineva si tot is mai in avantaj...acuma nu stiu cum s-ar comporta masina...pentru ca eu am si H&R si motorul e 1.4 remapat....dimensiunea pneurilor sunt 215/35r18

          Comment


          • #50
            Sunt f misto jantele RADU_LYN in locul tau nu as mai sta pe ganduri.Si exact cum ai spus daca nu le ti tu si le vinzi mai departe si tot iesi cu mult in castig.Numai bine

            Comment


            • #51
              sall

              baieti vrea-u sa vand si eu jantele mele de pe logandeoarece am gasit ceva pe 17" frumos si sunt inebunit dupa ele dak vrea cineva ma poate gasi pe mesenger: marianstoicamarian :

              Comment


              • #52
                vand jante masitaly pe 18" de 8j cu cauciucuri 225/40/18 pentru relatii ma puteti suna la 0765.36.36.18 doar pentru cei interesati.

                Comment


                • #53
                  imi puteti da niste sfaturi
                  vruiam sa pun pe spate jante 18 si pe fata 17 ce ziceti?
                  sau sa pun pe 17 si pe spate sa gume mai mari?
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    vrei sa o faci tractor ? care e ideea?
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      vruiam ceva de genu sa fie mai joasa de fata fara sa ii schimb suspensia
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by draphyx View Post
                        imi puteti da niste sfaturi
                        vruiam sa pun pe spate jante 18 si pe fata 17 ce ziceti?
                        sau sa pun pe 17 si pe spate sa gume mai mari?
                        Sasiul si tractiunea de pe Logan sunt gandite altfel. Roti mai mari si mai late pe spate va face ca masina sa fie PRAF in curbe. N-o poti face Porsche sau Corvette oricat ai vrea
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • #57
                          Sa maresti ecartamentul e OK, virajele se pot negocia cu viteza ceva mai mare.
                          Numai ca trebuie marit si pe puntea fata, altfel in viraje fata nu prea te mai asculta (virezi si ea tot drept ar vrea sa mearag).
                          Micul dezavantaj e ca directia (capetii de bara in primul rand), pivotii sunt clar mai solicitati.

                          Comment


                          • #58
                            eu vreau sa-mi iau pe 18 dar sa reusesc sa le dau pe ale mele pe 17 sau poate prind un schimb ceva
                            second nu prea gasesc pe 18 si noi e multi lei.
                            si majoritatea pe 18 sunt crom iar eu caut orice numai crom nu.
                            daca va trece pe sub ochi un site lesne postati aicea
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #59
                              ce jante m-ati sfatui sa pun si ce gume ?
                              eu as vrea gumele late
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google